עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

להרגיש כמו באלפיון העליון עם חווית בילוי בשניים

על המדשאות הכי יפות בישראל, עם ציוד הגולף הכי חדיש, מכונית גולף מפנקת ובונוס של ארוחת בוקר כיפית – מועדון הגולף של קיסריה פותח את שעריו ומציע שיעור גולף זוגי כולל ארוחת בוקר זוגית מפנקת. והמחיר? בואו נגיד שתוציאו יותר בבילוי שגרתי בעיר

(שנה גודל)

עשיתם כבר הכל, הייתם באין ספור בתי קפה. רכבתם על סוסים, ביקרתם בחדרי בריחה, הייתם בספא ומה לא? ובכן, כנראה שיש טרנד חדש שאתם עדיין לא מכירים. הסלבס כבר שם. הרומנטיקה נמצאת באוויר והסטייל היוקרתי מורגש בכל פינה. מהיום יש גם לכם הזדמנות לבלות בוקר קסום באמצעות פעילות ייחודית, ספורטיבית ומקורית – משחק גולף זוגי מהנה ובמהלכו ארוחת בוקר מפנקת בקיסריה. אתם יכולים לבוא עם בן או בת הזוג וכמובן עם החברים הטובים. וההרגשה? מיליון דולר.

משחק הגולף שהיה שמור בעבר לבני המעמד הגבוה, הפך בשנים האחרונות לפעילות פופולארית שחוצה מעמדות וגילאים, בעיקר בזכות העובדה שהוא מצליח לשלב בין פעילות גופנית ובין פעילות חברתית, ואפילו עסקית. הקסם של מרבדי הדשא הירוקים והאינסופיים, בשילוב עם האתגר הדינאמי והספורטיבי של החבטות והקליעה לגומות – הפכו את הגולף לפעילות פנאי מגבשת, מהנה ונגישה לכלל האוכלוסייה ולכלל הגילאים.

"פעילות פנאי מגבשת, מהנה ונגישה לכלל האוכלוסייה ולכלל הגילאים"

בקיסריה, שידועה כמרכז הגולף הבינלאומי של ישראל, נמצא מגרש הגולף הגדול בארץ בעיצובו של פיט דאי מאדריכלי הגולף המובילים בעולם. המגרש חדשני ומפתיע, ועומד בסטנדרטים בינלאומיים של 18 גומות המתפרסות על פני 8 ק"מ של מדשאות מטופחות, גבעות ירוקות, עצים מצלים ואגמים מלאכותיים. כעת, מוצעת הזדמנות מיוחדת לכולם ליהנות משיעור גולף זוגי כולל ארוחת בוקר מפנקת במחיר של 389 שקלים ( במקום 510 ש״ח ) . כן, קראתם נכון. זה המחיר לזוג. השיעור מועבר באווירה קלילה ונועד לקבוצות מכל סוג אפשרי – חברים, משפחה או על רקע עסקי, וכן – גם אם מעולם לא החזקתם מקל גולף בחייכם. התמורה גבוהה הן מבחינה כספית והן ברמה החווייתית.

3 שיעורי גולף + 3 ארוחות בוקר מפנקות ב- 290 ש"ח בלבד לאדם | צילום: נמרוד גליקמן

שיעור הכרות בגולף בקיסריה מספק כניסה מושלמת לתקופה היפה, הנעימה והקרירה של השנה. עם משטחי דשא ירוקים, טבע בכל פינה, אוויר נקי וקרבה לים, נוצרים תנאים אידיאליים לבילוי זוגי קסום.
יש לזכור גם את מיקומה של קיסריה בסמוך לכביש 2, אחד הצירים הראשיים המובילים לצפון – כך שמשחק גולף יכול בהחלט להשתלב עם תכניות אחרות שלכם, קטנות וגדולות כאחד.

חוויה מלכדת, כיפית ומשחררת

גולף הוא משחק המצריך רגש ודיוק, אבל ההבדלים הפיזיים בו כמעט שאינם מורגשים, במיוחד כשמדובר בשיעורים בסיסיים. כאשר פער הגילאים או המגדר אינו משחק תפקיד מכריע, לא צריך לשבור יותר מדי את הראש בכל הקשור ללוגיסטיות ויחסי כוחות – פשוט נרשמים ומגיעים לחוויה מלכדת, כיפית ובעיקר משחררת. כשלוקחים בחשבון את האפשרויות הנוספות שמציעה קיסריה כמרכז תרבותי, אווירתי וקולינרי – שיעור גולף זוגי פלוס ארוחת בוקר  – הם דרך נפלאה לבילוי יומי מרענן ולא שגרתי.

לקבלת המחיר המיוחד עבור שיעור גולף זוגי כולל ארוחת בוקר מפנקת - השאירו מספר פרטים כאן:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתנאי השימוש