חבילות הטריפל: מי נותנת לכם תמורה גדולה יותר?

חבילות טריפל הכוללות שימוש בטלפון, גלישה באינטרנט וצפייה בטלוויזיה הפכו לפופולריות מאוד בשנים האחרונות, אבל חלקן סובלות מבעיות כמו חוויית צפייה ירודה ושירות לקוחות לקוי. האם בזק בינלאומי, השחקנית החדשה בשוק, היא שובר השוויון?

(שנה גודל)

במהלך העשור האחרון נטמע בחיינו המושג "חבילת טריפל", הטומן בחובו שתי הבטחות עיקריות: נוחות וחיסכון. את הבלבול בין מושגים שונים כמו "תשתית" ו"ספק" מחליפה התקשרות מרוכזת הכוללת את חשבון הטלפון, האינטרנט והטלוויזיה, וכיאה לחבילת מוצרים, מגיעה במחיר משתלם.
על פניו זה נשמע מעולה, אבל אליה וקוץ בה. עד לאחרונה היה לנוחות הזאת מחיר שהתבטא לעיתים בפשרה – על איכות הצפייה, על איכות התכנים ובמקרים רבים על שניהם. האיחור בשידור, הדיליי המפורסם בשידורי אקטואליה, כבר מוכר היטב לצופי הטלוויזיה האינטרנטית, שלא לדבר על קטיעות בשידור, נפילת רשת ושירות לקוחות שלא נותן מענה מהיר דיו. השחקנית החדשה בזירת הטריפל היא בזק בינלאומי, וזה הזמן לבדוק מהו הערך המוסף שהיא מקנה והאם משתלם לבחור דווקא בה.

תכנים: החלום הרטוב של חובבי הטלוויזיה מתגשם
החבילה שבזק בינלאומי מציעה היא חבילת "משפחה" מורכבת וקבועה, הכוללת מאות תכנים עשירים של סרטים, סדרות, ערוצי ילדים, מדע וספריית VOD מגוונת. באמצעות מבחר הערוצים העצום של STINGTV, ליתר דיוק 42 ערוצים, תוכלו לא רק ליהנות מתכני הצפייה הפופולאריים ביותר, אלא גם מסטרימר שהופך כל טלוויזיה לחכמה. פספסתם תכנית? אין בעיה, יש לכם אפשרות צפייה בערוצים רבים עד שבוע אחורה.
התכנים הללו מקנים לשידורים של בזק בינלאומי יתרון משמעותי על פני המתחרות, להן מגוון מוגבל וערוצים בסיסיים בלבד. קשה למצוא תחליף לרפרטואר של HBO, הקיים במלואו ב-STINGTV, כשהסדרות ה"חמות" משודרות במקביל לשידור בארה"ב. עולם הילדים הוא מהעשירים שתמצאו ומבחר ערוצי המדע והטבע הוא מהטובים בעולם.

שובר השוויון: הכבל התת-ימי
במציאות בה גולשים רבים ברחבי העולם סובלים מניתוקים והפרעות כתוצאה מנפילת רשת, הצרכנים של בזק בינלאומי נהנים מרשת אינטרנט המבוססת על הכבל התת-ימי המפורסם. המשמעות היא שכל מנוי מתחבר לשדרת האינטרנט העולמית וזוכה לתנאי הגלישה הטובים והאמינים ביותר.
היתרונות הם רבים, בין היתר – הורדה מהירה יותר של קבצים, צפייה ישירה איכותית יותר בדגש על תכנים באיכות HD, חווית משחקי רשת טובה יותר וביצוע מספר שימושים באינטרנט בו זמנית באיכות מיטבית.
האיכות אינה נפגעת גם בזמן גלישה במספר מכשירים במקביל. הקיבולת של הכבל התת ימי, 7.2 טרה-בייט, מאפשרת לבזק בינלאומי להציע גישה בלתי מוגבלת לצמתי האינטרנט המרכזיים בחו"ל. המשמעות מבחינתכם כגולשים: תנועה רציפה כמעט נטולת תקלות וביצועי האינטרנט הטובים ביותר.

טריפל טוב נמדד בתכנים הטלוויזיונים ובאיכות ביצועי האינטרנט | צילום: שאטרסטוק

אין תחליף לשירות יעיל
אחת התלונות הנפוצות כלפי ספקיות חבילות הטריפל היא שירות לקוי, בין אם בשל משך שהייה ארוך על הקו, טיפול לא יעיל או המתנה ממושכת לטכנאי. יש לזכור שחלק מהחברות הללו החלו להפעיל את שירותי הצפייה בטלוויזיה רק בשנים האחרונות, כך שיכולתן לטפל במהירות בתקלות ולשלוח טכנאים מוגבלת.
עם מוניטין של שירות יעיל (מספר התלונות הוא הנמוך ביותר בענף), צוות תמיכה מנוסה שמספק מענה 24/7 ופריסה רחבה של טכנאים בכל רחבי הארץ, גם בתחום זה יש לבזק בינלאומי יתרון גדול על המתחרות. לניסיון אין תחליף, במיוחד כשמדובר בשירות לקוחות שצריך לתת מענה בכל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע.

השורה התחתונה: יש תמורה?
חבילת הטריפל של בזק בינלאומי יקרה במעט מאלו של סלקום TV, פרטנר TV וטריפל סי, אבל החשש מצפייה רוויית תקלות וקטיעת שידור ברגעי המתח במהלך סדרה או משחק כדורגל אינו שווה הפרש של כמה שקלים בחודש. כחברה מובילה בתחום, חבילת הטריפל של בזק בינלאומי משלבת בין צפייה חלקה, תכנים מצוינים ושירות לקוחות מהשורה הראשונה, המסקנה שלנו? שווה ניסיון זה בטוח.