הורים יקרים, כך תשמרו על הילד שלכם מפני שיימינג

מקווים שהילד יספר ביוזמתו על השיימינג שהוא עובר ברשתות החברתיות? חושבים שכישורי התחקור שלכם יוציאו ממנו וידוי על ההתעללות שמשתוללת בוואטסאפ הכיתתי? 80% שזה לא יקרה. הכירו את אפליקציית 'סייבר קידס' שתחשוף בפניכם בזמן אמת את התוכן המסוכן שמתקבל בטלפון הנייד של הילד

(שנה גודל)

החדשות הרעות הן שהבריונות, החרמות והשיימינג ברשתות החברתיות לא ייעלמו מהחיים של הילדים והמתבגרים שלנו – הם כאן כדי להישאר.
החדשות הטובות הן שכעת ההורים, יכולים לדעת מהקטסטרופות הללו בזמן אמת, להתערב ולעצור את כדור השלג רגע לפני שיהיה מאוחר מדיי. מוצר האבטחה החכם והמהפכני שמאפשר להורים לעשות זאת – הוא אפליקציית 'סייבר קידס' מבית בזק בינלאומי שיוצא כעת לאור.
מדובר באפליקציה קלה לתפעול שמותקנת במקביל בנייד של ההורה ובנייד של הילד/ה ובאמצעות טכנולוגיה חכמה – מצליחה לנטר את הקונטקסט של השיחה ולקבוע האם היא מכילה מילים, ביטויים או משפטים פוגעניים.
בתרחיש בו עולה חשד לטקסט פוגעני בעל אופי מיני או אלים שמתקשר לסמים, אלכוהול, הפרעות אכילה, קללות, איומים וכו' – ההורה יקבל הודעת התרעה היישר לנייד כולל תוכן השיחה הבעייתי.

סייבר קידס - האפליקציה שמתריעה על שיחות פוגעניות בוואטסאפ וברשתות החברתיות

האפליקציה מנטרת את הודעות הטקסט והרשתות החברתיות שילדים ובני נוער פעילים בהן, בין היתר: WhatsApp, אינסטגרם, סנאפצ'אט, פייסבוק מסנג'ר ומיוזיקלי, ובבזק בינלאומי מדגישים שאין חשש שפרטיותו של הילד תיפגע לחינם, משום שהאפליקציה עובדת כמסננת ולא מציגה התכתבויות רגילות ותמימות. בנוסף, ישנם פיצ'רים שימושיים והכרחיים 'בילד אין' באפליקציה כמו עדכון על אחוז הסוללה שנותר בנייד של הילד.
לסיכום, סוף סוף הטכנולוגיה מאפשרת לנו לדעת האם ומתי הילד שלנו נחשף לבריונות, לחרמות ולהשפלות ברשתות החברתיות. תודות לסייבר קידס – ההורים יכולים לדעת מה קורה עם הילדים ולהגן עליהם בקלות ובמהירות.