לתיאום פגישה עם יועץ נדל"ן השאר את פרטיך כאן:

לקבלת מידע על הזדמנויות ההשקעה בברלין, השאירו פרטיכם כאן:

מה גורם לרוכשים הישראלים להיצמד חזק-חזק לברלין ולא לעזוב?

במזכר שפרסם תאגיד הענק "דויטשה בנק" בתחילת 2018 נכתב: "הצמיחה של ברלין תמשיך לעלות בשל ההגירה אליה, כשהצפי הוא ל-250 אלף תושבים חדשים עד 2030. הממצאים מצביעים על מחזור גדילה עוצמתי שיימשך הרבה מעבר ל-2020". במילים אחרות: מי שמשקיע היום בנכס מניב בברלין, צפוי לביקושי יתר ולא מן הנמנע שיחווה עלייה מטאורית בשווי הנכס שלו בשנים הקרובות

(שנה גודל)

אחרי רצף של מספר שנים בהן ברלין מצליחה לשמור על מעמד שרק ערים מעטות (כמו ניו-יורק, פריז ות"א) זוכות לו – אפשר להבין מדוע בשנים האחרונות בוחרים משקיעים מכל העולם, ביניהם לא מעט ישראלים, למצוא הזדמנויות נדל"ן בברלין. הדוחות הרשמיים שמוכיחים שהשוק עדיין לא הגיע לשיא, היציבות הכלכלית האיתנה, מחיר ההשקעה שמתאים לכל כיס, הקרבה הפיזית לארץ, והחברות הישראליות המלוות את הרוכש יד ביד החל משלב איתור הנכס ועד השכרתו – כל הסיבות הללו ועוד הופכות את רכישת הנכסים בברלין לעסקה משתלמת וקלה במיוחד.
יצאנו לבדוק מדוע הישראלים ממשיכים להשקיע ולדבוק באדיקות בברלין, וריכזנו עבורכם את הסיבות:

"הדוחות הרשמיים מוכיחים שהשוק עדיין לא הגיע לשיא"

מה הופך את ברלין להשקעה אטרקטיבית?

נכסים שערכם רק הולך ועולה + מחירי שכירויות שמאמירים:
לאחרונה ה-IBB) Investment Bank Berlin) הציג את דוח שוק הדיור השנתי לשנת 2017 – וממנו עולה כי מחיר מ"ר עבור שטח מגורים שכור זינק ל-10.15 אירו. מדובר בעלייה נאה של יותר מ-1 יורו/מ"ר לעומת 2016. מומחים מעריכים שאת הגרף העולה הזה אנחנו נמשיך לראות גם בשנים הבאות.
כנ"ל לגביי מחירי הנכסים בברלין – מגמת העלייה נמצאת בתחילתה והיא צפויה להאמיר בשנים הקרובות. במילים אחרות: השיא עוד לפנינו.

לבדיקת הזדמנויות ההשקעות המניבות והמשתלמות בברלין לחצו כאן> 

ביקושי שיא:
שוק הנדל"ן, למגורים בברלין משקף את השינויים המשמעותיים שעוברים על העיר בשנים האחרונות: ההגירה החיובית לעיר ונטיית המקומיים להעדיף השכרה על רכישה של דירות. "גרמנים בכלל, וברלינאים בפרט, נוטים לשכור דירות יותר מאשר לקנותן". מסביר גאי אדלסבורג, סמנכ"ל המכירות של BERLIN ESTATE. "על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בברלין 85% מהתושבים הם שוכרים. לא מן הנמנע שרופאים ועורכי דין בכירים תושבי ברלין יגורו כל חייהם בדירה שכורה ולא יחשבו על קניית נכס למגורים. עם ביקוש כה גבוה לדירות בשכירות, בעלי הנכסים יכולים לדרוש דמי שכירות גבוהים למדי". במילים אחרות: אין כמעט תרחיש בו דירה נשארת ללא שוכרים אפילו לא ליום אחד.

התאגידים החזקים במשק עוברים לברלין:
חברות בינלאומיות גדולות כמו גוגל ודויטשה בנק העתיקו סניפים לברלין, מאחר שהתמקמות בעיר עדיין זולה משמעותית מערים גדולות אחרות כמו לונדון, ניו יורק או הונג קונג. העובדה שמשרדים רבים ממשיכים להיפתח מייצרת מקומות עבודה, מזרימה תושבי חוץ ויוצרת ביקושים נרחבים שמעלים את מחירי השכירות.

יכולת נזילות מלאה ודירה בטאבו
יש שני חוקים לא כתובים בהשקעות נדל"ן: 1. לרכוש נכס שרשום בטאבו על שמך; ההיגיון: ברגע שדירה רשומה על שם הקונה בטאבו, ניתן להסיק שמדובר בעסקה רצינית ומקצועית ולא בהבטחה על הנייר בלבד.
2. יכולת נזילות מלאה; המשמעות של יכולת נזילות מלאה היא שהקונה יכול לצאת מהתהליך בכל שלב ושלב ולקבל את הכסף חזרה. המשמעות: אפס סיכונים.

הון עצמי של 90 אלף יורו בלבד:
מטר מרובע בבירה הגרמנית עולה בין 3,000 ל-4,000 יורו – כשליש מהמחיר של מטר מרובע בלונדון או בפריז. כיום, מחירה של דירה סטנדרטית, ברחוב שקט הנמצא ליד שדרה מרכזית, נע בין 150 ל- 200 אלף יורו וניתן לרכוש אותה עם הון עצמי של 90 אלף יורו בעזרת הלוואות משתלמות מאוד שמעניקים בנקים גרמנים למשקיעים.
נקודה נוספת שצריך לזכור בהקשר זה היא שער היורו. בשלוש השנים האחרונות ירד ערכו של היורו לעומת השקל ב- 14.33%. מדובר בירידה ששווה למשקיע הישראלי בברלין עשרות אלפי שקלים, מה שהופך את ההשקעה לעוד יותר משתלמת.

חברות ניהול מנוסות שמתחייבות לתשלום שכר דירה מהיום הראשון
האפשרות לרכישת נכס נדל"ני בברלין בליווי חברות ניהול ישראליות מעניק יתרון משמעותי המאפשר גם למי שאין ידע בתחום – לבחור נכון ולהשקיע בתבונה. תמצאו בארץ חברות המחזיקות משרדים גם בת"א וגם בברלין, שמרכזות תחת מטריה אחת את כל השירותים להם זקוק הרוכש הפוטנציאלי ולא פחות חשוב: מתחייבות על שכר דירה חודש בחודשו מהיום הראשון שניתן ההון העצמי. מה הם אותם שירותים שהרוכש מקבל? זה מתחיל באיתור הנכס, דרך הליך המימון הבנקאי בגרמניה, ניהול הפרוצדורות המשפטיות, עיצוב הפנים, ונמשך כל הדרך עד ניהול הנכסים והשכרתם.

לסיכום, אם יש לכם 90 אלף יורו פנויים ואתם רוצים שהם יעבדו עבורכם, אל "תשכיבו אותם לישון בבנק", כאשר ניתן היום לנצל את עליות המחירים הצפויות ולהשקיע בבירה הכי יציבה ומתפתחת באירופה – ברלין.

לתיאום פגישה ופרטים נוספים על רכישת נכס מניב בברלין, השאר את פרטיך כאן:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
שינוי גודל גופנים