עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ונציג חברת 'נוה' יחזור אליכם לתיאום:

5 דקות מת"א, 300 מ' מהים וכמעט Sold Out: פרויקט היוקרה על קו החוף שאתם חייבים להכיר

כל ישראלי שני יודה בכנות שהחלום הגדול הוא: "לרכוש דירה בקרבת הים", אבל הקיפאון המתמשך בשוק הנדל"ן והמחירים הגבוהים של דירות יוקרה על קו החוף בת"א – מרחיקים את רוב הישראלים ממימוש החלום. על הרקע הזה בולטת במיוחד ההצלחה של מגדל 'נוה נוף' בבת ים, שלא רק קיים ועומד, אלא גם מאוכלס כמעט במלואו, פרט למספר דירות מיני-פנטהאוז יוקרתיות בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד ועם נוף מרהיב

(שנה גודל)

"פתחו את החלון בבוקר והתעוררו מול הים", מספרות לנו כותרות רבות של משווקי מגורי יוקרה על הים. ואכן, מגדלים המשקיפים לים מאוד אטרקטיביים, אבל למרבה הצער, המציאות בישראל של קיפאון בשוק הנדל"ן מותירה אותם, לא פעם, ללא ביקוש וריקים מדיירים. בחודש אפריל האחרון (2018) פרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה דו"ח שמצביע על ירידה שנתית של כ-20% ברכישת דירות חדשות. לכן, דווקא על הרקע הזה בולט סיפור ההצלחה של מגדל נוה נוף בבת ים.

נוה נוף, הוא מגדל המגורים הגבוה בישראל הממוקם כ-300 מטרים מהטיילת ומתנשא לגובה של 42 קומות. עד היום נמכרו 140 דירות (מתוך 162) כך שלמעשה נותרו דירות מיני-פנטהאוזים בודדות בקומות הגבוהות.
מה הופך את נוה נוף להצלחה גדולה כל כך?

היתרון הראשוני בנוה נוף הוא, כמובן, הנוף לים. לא בכדי זכתה הטיילת של בת-ים שנמצאת ממש ממול, לתואר של "רצועת החוף הכי יפה בישראל". יתרה מזאת, לא מעטים מוצאים בה דמיון לערי נופש כמו ניס או סן טרופה. בעוד תיירים ועוברי אורח נהנים מהטיילת הזאת מפעם לפעם, מגורים במיני-פנטהאוז בנוה נוף יחשפו לנגד עיניכם את הים. כל יום. כל היום – מהמרפסת הרחבה של המיני-פנטהאוז (25 מ"ר), ממועדון הדיירים, מטרקלין העסקים או מחדר השינה שלכם.
מגדל נוה נוף הוקם ועוצב בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אדריכלות ובנייה, בין היתר – בר, בריכה אקולוגית, חדר כושר, נוף מרהיב של 360 מעלות, מועדון סגור לדיירים וטרקלין עסקים. בנוסף, חלק משטח המגדל כולל פארק פרטי המשתרע על 4,000 מ"ר ובו תיהנו מבריכה אקולוגית ופינות ישיבה מעוצבות.
שימו לב, שהלוקיישן של המגדל מאפשר גישה קלה ונוחה למרכזים רפואיים ועסקיים ולאזורי בילוי ותרבות.

מגדל נוה נוף בבת-ים: נותרו 5 מיני-פנטהאוזים
מגדל נוה נוף בבת-ים: נותרו 5 מיני-פנטהאוזים
מגדל נוה נוף בבת-ים: נותרו 5 מיני-פנטהאוזים
מגדל נוה נוף בבת-ים: נותרו 5 מיני-פנטהאוזים

בלי אישורים, בלי ועדות, בלי המתנה לטופס 4. האכלוס מידי!
מכל הכתוב כאן כבר הבנתם שנוה נוף הוא פרויקט חי קיים ובועט. כאן לא תיחשפו לתמונות מחשב שרק מדמות את מה שעתיד להיות במציאות, ובעיקר לא תזדקקו לוועדות, אישורים או לזמן המתנה ארוך עד לקבלת המפתח לדירה. רכישת מיני-פנטהאוז בנוה נוף תאפשר לכם להיכנס או להשכיר את הדירה באופן מידי, בלי שהות וללא עיכובים מיותרים.

תנאי הפתיחה הללו מלמדים גם על תמהיל רוכשי הדירות האיכותי שבפרויקט.
לצד יהודים אמידים שרגילים לסטנדרט של ערי קיט נחשבות בעולם, בין השכנים נמנים רבים מבעלי המקצועות החופשיים – עורכי דין, רופאים, אומנים ועוד.

לסיור לוקיישן באחד מ-5 המיני פנטהאוזים לחצו כאן>

טומי בק, יו"ר ועד מגדל נוה נוף, מתגורר עם משפחתו (פלוס 2 כלבים) בקומה ה-39 בדירה של 160 מ"ר, "במשך שנים גרנו בלב ת"א, עם כל האקשן והרעש – אבל החלום האמיתי שלנו היה לקום בבוקר, לפתוח את העיניים ולראות את הכחול של הים. חיפשנו איכות חיים במובן הכי אותנטי של המילה.
בדקנו פרויקטים לאורך כל קו החוף של ישראל – מחדרה ועד אשקלון, בת"א אפילו ביקשו מאיתנו 20 מיליון ₪ לדירה דומה, ובסוף התהליך בחרנו בנוה נוף. בכנות? הבחירה הכי טובה שהיינו יכולים לעשות".

–  מה היה הדבר ש"תפס" אותך במגדל נוה נוף?

"זה לא היה דבר אחד, אלא שילוב של כמה דברים: לפני הכול, הקרבה המטורפת לים. 300 מ' מהחוף והליכה של 3 דקות מהלובי ואני בטיילת. והנוף? אין דברים כאלה, חשוב להבין שאין דבר שמפריע או פוגע בתצפית לעבר הים, קירות המסך הייחודיים נותנים תחושה של צילום פנורמי של הים אפילו כשאתה יושב בסלון או מבשל במטבח. אגב ההבטחה לנוף הפתוח היא ל-50 השנים הבאות לפחות.
בנוסף, האווירה במגדל היא מדהימה, נינוחה וכיפית במיוחד. הרבה בזכות העובדה שיותר מ-65% מהדיירים הם תושבי חוץ שמגיעים פעמיים-שלוש במהלך השנה וגם בזכות חברת הניהול הנהדרת שלנו".

-מה עוד?

"בתור תל אביבי שעדיין נוסע כל יום לעיר, הנגישות מהמגדל היא מדהימה – דקות בודדות מת"א. ממש מרגיש כאילו נשארתי בת"א, אבל במקביל יש לי בית על חוף הים ואני חי בבועה רגועה ושלווה, סוג של חופשה שלא מסתיימת אף פעם.
אגב, אני מצפה בקוצר רוח למתחם המסחר והבילוי שמתוכנן בטיילת. מדובר בשדרת חנויות, מסעדות ובתי קפה – יש אומרים שזו הולכת להיות הגרסה הבת-ימית לשדרות ממילא בירושלים, לא פחות".

הנוף מקומה 39 במגדל נוה נוף | צילום: טומי בק
הנוף מקומה 39 במגדל נוה נוף | צילום: טומי בק
הנוף מקומה 39 במגדל נוה נוף | צילום: טומי בק
הנוף מקומה 39 במגדל נוה נוף | צילום: טומי בק
הנוף מקומה 39 במגדל נוה נוף | צילום: טומי בק

לסיור לוקיישן באחד מ-5 המיני פנטהאוזים לחצו כאן>

הזדמנות אחרונה למחיר שפוי
מיני-פנטהאוז בנוה נוף נמכר במחיר התחלתי של 4.35 מיליון שקל. מדובר במחיר נמוך משמעותית מנכס שנמצא רק כמה קילומטרים בודדים צפונה – בת"א למשל, ויכול לחצות בקלות את סף ה-20 מיליון דולר. יש גם לקחת בחשבון כי בשל המחיר הגבוה למ"ר בת"א, דירות היוקרה בפרויקטים מקבילים לרוב קטנות ולא מרווחות.

זאת ועוד, בשל המחסור בקרקעות בת"א, צצו מגדלי יוקרה רבים בדרום ובמזרח העיר ובכך התרחקו משמעותית מקו החוף. המצוקה המהותית הזו פשוט לא קיימת בסביבתו של המגדל בבת-ים שנשאר קרוב קרוב לחוף הים. והבונוס? האוויר הנקי והבריזה הנעימים שמגיעים היישר למיני-פנטהאוזים הנמצאים מורמים וגבוהים מכל דבר אחר.

צריך לזכור כי האיחוד הקרב ובא עם ת"א צפוי להקפיץ את ערך הנדל"ן בבת-ים שתהפוך לחלק מהעיר ללא הפסקה. למעשה, מדובר בעניין של זמן, כשאיחוד הערים צפוי להתבצע כמעט במקביל להשלמת הקו האדום של הרכבת הקלה שתגיע היישר לתחנה שממוקמת 200 מטר בלבד מהפרויקט. המיתוג המחודש של בת ים, הקרבה והזמינות למרכזי בילוי, תחבורה ועסקים וההשקעה המתמדת בטיילת צפויים להעלות עוד יותר את ערך הדירות בכלל ובנוה נוף בפרט.

רכישת מיני-פנטהאוז במגדל נוה נוף תאפשר לכם להגשים את החלום שדחיתם ודחיתם – לגור היישר מול הים וליהנות מרמת חיים גבוהה ביותר. שימו לב שמדובר גם בהשקעה כלכלית מאוד-מאוד מושכלת: רגע לפני האיחוד בין ת"א ובת-ים שצפוי להזניק את המחירים מעלה!

לסיור לוקיישן באחד מהמיני פנטהאוזים, השאירו מספר פרטים

ונציג של חברת 'נוה' יחזור אליכם לתיאום

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתנאי השימוש