עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ונציג של "הכפתור" יחזור אליכם:

44% מההרוגים בתאונות דרכים היו יכולים להינצל ע"י טיפול רפואי מהיר יותר!

(שנה גודל)

בשנת 2018 נהרגו בכבישי ישראל 315 איש ומה שהכי עצוב בכל הסיפור הוא שחייהם של 44% מההרוגים בתאונות דרכים היו יכולים להינצל, אילו היו מקבלים טיפול רפואי מהיר יותר!

עפ"י מחקר שוודי ועמותת אור ירוק, הגורם המרכזי בהצלת חיי אדם במקרה של תאונת דרכים הוא זמן ההגעה של שירותי הרפואה למקום התאונה. ההערכה היא כי 44% מקרב ההרוגים בתאונות דרכים שנבדקו, יכלו להינצל, אילו הגיעו במהירות גבוהה יותר אל בית החולים.

 "שעת הזהב " הזמן שיקבע אם תשרדו בתאונת דרכים
הזמן הוא גורם קריטי גם בכל הקשור לפציעה במקרה של תאונה, בעיקר במקרה של  פצועים קשה ואנוש. פרק הזמן שעובר מרגע ההיפגעות ועד קבלת הטיפול הרפואי מוגדר כ"שעת הזהב". זהו הזמן שיקבע האם הפצוע ישרוד, מה מידת הנזק הגופני שתיגרם לו ומה תהיה מידת השפעת התאונה על איכות חייו.

הטכנולוגיה שתציל לכם את החיים
חברות רבות בכל העולם מנסות לפתח טכנולוגיות שיפתרו את הבעיה, אבל כמו תמיד הראש הישראלי עושה את זה הכי טוב! פיתוח ייחודי כחול לבן  – בא לפתור את הבעיה תוך 30 שניות!

תכירו את ה”כפתור” טכנולוגיה מהפכנית מבית “קוברה”. מערכת הכפתור הינה מערכת חירום לרכב המחוברת למוקד אנושי מקצועי 24/7 המתחייב למענה תוך 30 שניות. באמצעות חיישן נפח ייחודי וטכנולוגיה מתקדמת, המערכת מזהה אוטומטית מצבי תאונה בהם מעורב הרכב ומזניקה את כוחות צוותי ההצלה והרפואה למקום. כל הפרטים מדווחים באופן אוטומטי ביחד עם המיקום המדויק של הרכב שנאסף באמצעות רכיב GPS מובנה.

חובה באירופה – הצלחה אדירה בישראל
באירופה כבר הבינו שמערכת כזאת היא חובה בכל רכב ולכן החל מינואר 2018 כל רכב שעולה על הכביש במדינות האיחוד האירופאי – מחוייב להצטייד על-פי חוק במערכת כדוגמת הכפתור.
בישראל לצערנו הרב, המערכת איננה מחויבת ע”פ חוק אבל נמכרת בקצב אדיר מזה שנתיים ונוחלת הצלחה גדולה הן בקרב הורים שמתקינים את המערכת לנהג הצעיר במשפחה, נהגים מבוגרים שמתקינים את המערכת על מנת להרגיש בטוחים יותר על הכביש ולנהגים מכל הגילאים שפשוט מבינים שמערכת ה"כפתור" יכולה להציל חיים!

כפתור אחד – יתרונות רבים
מערכת הכפתור מספקת גם שירותי פרימיום מהירים ומגוונים למקרים שהרכב נתקע, שליחת גרר או ניידת חילוץ ואפילו שירותים מפתיעים כמו סיוע אנושי בניווט במידה ואיבדתם את הדרך, קישור טלפוני לשיחות דחופות אם נגמרה לכם הסוללה של הנייד ואפילו אספקת מונית וניהול אירוע התאונה ע”י נציג מקצועי. את המערכת ניתן להתקין בכל רכב וההתקנה מבוצעת ע"י החברה בבית הלקוח.
ואם זה לא מספיק, ל"הכפתור" שזכתה לאחרונה בפרס 'מוצר השנה 2018'יש גם אפליקציה עם יתרונות נוספים, כמו: איתור מיקום הרכב למקרה ששכחתם איפה חניתם, הודעת SMS על גרירת הרכב, התראה על בעיות מכניות ועוד.

אז נכון שכולנו חושבים ש "לנו זה לא יקרה" אבל, אם חס וחלילה נהיה מעורבים בתאונת דרכים, כדאי שיהיה מה שיציל אותנו במהירות.

למידע נוסף על הכפתור שיכול להציל את חייכם ושיחת חינם עם יועץ בטיחות, מלאו מספר פרטים כאן:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
בעת מסירת פרטיך הנך מאשר קבלת מידע ע"י קבוצת החברות ל.ד ישראל אוטו אקוייפמנט בע"מ / הכפתור / קוברה / AWACS