אפקט אפקט שעל הקיר, מי הכי יפה בעיר?

כל מי שמבין בעיצוב ולייף סטייל מסכים: צבע חדש יכול לרענן ולשמח, אבל שימוש באפקט דקורטיבי כבר מחולל שינוי ענק ומקפיץ את הטוטאל לוק לרמה אחרת. אז איך מיישמים נכון צביעה עם אפקטים ומהם האפקטים של 2018? יצאנו לבדוק:

(שנה גודל)

בואו נודה על האמת – לוויזואליה של הבית יש תפקיד מרכזי בחיים שלנו.
חלל ביתי שצבוע בסטייל יכול לשדרג את האווירה ולקבוע את האנרגיה, ליצור דינמיקה עיצובית בלתי נשכחת ולמקסם את תחושת המרחב – הרבה מעבר לפוטנציאל שלו.
אבל קחו בחשבון שיש לצבוע ויש לצבוע, ולאחרונה, ניתן לראות יותר ויותר ישראלים שבוחרים בצביעה באמצעות אפקטים.
אם אתם שואלים את עצמכם מה הסיבה, אז התשובה היא שאפקט בצבע מצליח להכניס לחלל טוויסט עיצובי שקשה עד בלתי אפשרי להשיג באמצעות צבע סטנדרטי בלבד. במילים אחרות: המפגש המדויק בין חומר גלם איכותי בשילוב עם המברשת המתאימה וטכניקת הצביעה הנכונה – מצליח ליצור טקסטורה חד-פעמית שהופכת את הקיר להצגה הכי טובה בחדר.

אפקט הצבע שהופך לאפקט ה"וואו"

כמתבקש מצבעים בעלי אופי (בניגוד לצבעים "רגילים") – צביעה עם אפקטים היא טיפה יותר מתוחכמת מהרגיל ומלווה בטכניקות שונות:
ישנם סוגי אפקטים שזקוקים למריחה בתנועות שתי וערב, ישנם אפקטים שנוצרים באמצעות 'סירוק' של מברשת גסה על הקיר ויש כאלו שיושלמו רק לאחר טפיחות קלות של ספוג.
מה שבטוח הוא שעל מנת להגיע למרקם הרצוי, חשוב למרוח את האפקטים במקטעים-מקטעים ולעקוב אחרי ההוראות הייחודיות לאפקט המסוים.

ואלו האפקטים הפופולאריים לשנת 2018:
בדיוק כמו בעולם האופנה והעיצוב – גם בתחום האפקטים שולטת המגמה של חזרה לפשטות, לבסיס ולחומרי הגלם הטבעיים.
את הגל הנוכחי שנראה ממנו עוד ועוד בשנים הקרובות, מוביל בין היתר ליין האפקטים החדש והמדובר של טמבור שכולל שני מוצרים בולטים: אפקט החלודה וסדרת מטאל טאץ'.

בטמבור מסבירים שהאפקטים החדשים משמשים כהמשך ישיר לחומרים טבעיים נוספים ששלטו פה בשנים האחרונות, כמו הבטון החשוף והקורטן (פלדה), אבל גם ובעיקר – הם מצליחים להביא נצנוץ מטאלי עדין וצבעוניות חמימה של כתום וחום שעוד לא ראינו.
חשוב לציין שגם החלודה (שנבחרה לצבע השנה של 2018) וגם סדרת המטאל טאץ' משתלבים בהרמוניה מושלמת עם מראה הבטון, עם זכוכית, עם עץ טבעי ועם שיש.

זום אין: אפקט החלודה

אפקט החלודה הוא צבע דקורטיבי במראה חלודה שמגיע במארז המשלב שני צבעים הנצבעים זה על גבי זה – צבע חום בגימור מחוספס וצבע מטאלי בגוון ברונזה. החלודה אידיאלית לאוהבי המראה התעשייתי ומשתלבת מצוין עם מראה הבטון, עם עץ טבעי ועם אלמנטים מפלדה.
ומה לגביי הלוקיישן? החלודה נפלאה להדגשת קירות מיוחדים בבית כמו 'קיר כוח' או מבואת כניסה דרמטית, וגם לחללים מסחריים, חללי פנאי ומשרדים.

אפקט החלודה

זום אין: סדרת מטאל טאץ'
הסדרה המדוברת מאופיינת במראה המטאלי שלה ומורכבת משלישייה של צבעים דקורטיביים: זהב, כסף ונחושת. הלוק המוזהב מכניס דרמה ובולטות לחלל ומיועד למי שלא מפחד מעוצמה. המראה הכסוף לוקח אותנו למחוזות אורבניים והייטקיסטיים יותר, והנחושת מתאימה למי שמחפש טאץ' יוקרתי.

מטאל טאץ' זהב
מטאל טאץ' נחושת
מטאל טאץ' כסף

בסופו של דבר, צביעה באמצעות אפקטים מצליחה להוציא את המקסימום מהחלל וליצור אשליה אופטית של מרחב הרבה יותר קלאסי ואלגנטי מהגרסה המקורית, ולכן ההערכה בעולם העיצוב והצבע מדברת על כך שטרנד האפקטים כאן כדי להישאר.

רוצים להתרשם מהאפקטים החדשים של טמבור? לחצו כאן>>