עמוד הבית השקעות הרבה יותר טובות מגברים! יותר ויותר נשים הולכות על לימודים וקריירה בשוק ההון
תוכן פרסומי
0

הרבה יותר טובות מגברים! יותר ויותר נשים הולכות על לימודים וקריירה בשוק ההון

הן עצמאיות, הן מוכרות, קונות, ומרוויחות . הכירו את הנשים שבחרו ללכת ללמוד איך עושים כסף בדרך לכבוש את שוק ההון ולמה הן הרבה יותר טובות מהגברים שסוחרים לצידן.

0

"בשנים האחרונות אנו רואים מגמה מאוד ברורה של נשים שבוחרות לרכוש השכלה ולבנות קרירה בשוק ההון" אומר לנו עמנואל הרפז, פסיכולוג העוסק בחקר מגמות בעולם ההכשרות המקצועיות. "אם עד לאחרונה נתפס שוק ההון כעולם גברי, מעונב, לחוץ וחדור טסטוסטרון. בשנים האחרונות מסתמנת מגמת חדירה של נשים לתחום. יותר ויותר נשים פונות ללימודי שוק ההון ומצליחות להשתלב בענף בתפקידים שונים ומגוונים או פוצחות בקרירה עצמאית של סוחרות בשוק ההון".

היתרונות של נשים במסחר בשוק ההון שווים כסף. והרבה. 

מחקר שנערך ע"י בנק ההשקעות מריל לינץ', מצא כי קיימים הבדלים מהותיים באופן שבו גברים ונשים משקיעים. מהסקר עולה כי באופן כללי גברים סובלים מחוסר סבלנות, חמדנות ועודף ביטחון עצמי ובעיקר אגו. לעומת זאת, נשים נוטות להיות סבלניות ושקולות יותר, לפזר טוב יותר את הסיכונים וההשקעות ואינן מתפתות לבצע החלטות השקעה פזיזות. מחקר ותיק אך מקיף יותר שנערך ע"י אוניברסיטת ברקלי  אישש טענות אלה ומצא כי גברים נוטים להיות עם עודף ביטחון עצמי בכל הנוגע להשקעות ולכן מבצעים פעולות מסחר רבות יותר הגורמות להם לשחיקה משמעותית בתשואות השנתיות. נשים לעומת זאת, מקפידות לנטרל רגשות ופועלות באופן מקצועי יותר.

השכלה פיננסית והתמחות בשוק ההון – הדרך לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

יניב ארביב, מייסד מכללת פסגות ומרצה פעיל במכללה  מספר: "שוק ההון נשמע לאנשים מבהיל, אבל להשקיע בשוק ההון זה בדיוק כמו לנהוג ברכב. בהתחלה זה נראה מסובך אבל עם המורה הנכון לאחר כמה שעורים הכל מרגיש טבעי ובטוח – ככל שמכירים יותר טוב את השוק ואת שיטות העבודה מבינים את ההזדמנות להתחיל להרוויח. לא צריך בשביל זה תואר ראשון או מוח אנליטי יוצא דופן – צריך רק ללמוד וליישם והרווחים יגיעו. בביטחון מלא."

"בשלוש השנים האחרונות יש נוכחות יפה מאוד לנשים בכיתות בהן אני מלמד. אני רואה משוחררות טריות, לצד נשים שמאסו בעריכת דין או קריירה אחרת ובשנה האחרונה היו פה גם אימהות במשרה מלאה שרצו לפתח לעצמן קריירה מהבית. האמת היא שאני אוהב ללמד אותן הרבה יותר מאשר את הגברים. הן מביאות מחשבה חכמה, חדה ועניינית שלא פעם מפתיעה אפילו אותי. יש לי כבר לא מעט תלמידות שעושות חיל בשוק ההון – מביאות הביתה עשרות אלפי שקלים בחודש ונהנות מהמסחר בכל ליבן"  אומר לנו שחר חן, מרצה בכיר בקורסי מסחר בשוק ההון במכללת פסגות.

אז איך מתחילים ללמוד להרוויח בשוק ההון?

כבר בשנת 2000 כתב רוברט קיוסאקי בספרו המפורסם "אבא עשיר, אבא עני": "אם אתה רוצה להיות עשיר, אתה חייב לקבל השכלה פיננסית".

בסופו של דבר, לא צריך הרבה כסף, תואר אקדמי או המון זמן פנוי. לימודי מסחר עצמאי בשוק ההון יכולים להשתלב במהלך חייכן מבלי שתצטרכו להפסיק לעבוד או להתחייב לתקופת לימודים ארוכה. השכלה בתחום שוק ההון תאפשר לכן ליהנות משילוב אידיאלי של בטחון כלכלי ואפשרות לקריירה מרתקת עם אינסוף הזדמנויות. שווה בדיקה, נכון?

כמה זה עולה? איפה לומדים? מתי מתחילים?

השאירו מספר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת יעוץ חינם:

הנני מאשר קבלת מידע שיווקי
מכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה") מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995 ("חוק הייעוץ"), למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ.

שינוי גודל גופנים