עמוד הבית צרכנות מנהל את רכבי העובדים בחברה שלך? כך תחסוך 15,000 ₪ בשנה!
0

מנהל את רכבי העובדים בחברה שלך? כך תחסוך 15,000 ₪ בשנה!

שלא כמו לפני 15 שנה, המבוגרים של היום פעילים יותר בכל התחומי החיים. ברוב המקרים זה דבר מומלץ ובריא אבל כשזה מגיע לכביש אף אחד לא יכול להבטיח לנו שאנחנו באמת מוגנים. כתבנו אורי סניור יצא לבדוק איך ממשיכים לנהוג בלי להסתכן, גם בגיל השלישי.

0
שתפו

כל מנהל בטיחות תעבורתי בחברה קטנה או גדולה מכיר את הקושי הכלול בניהול רכבי החברה: האחריות על רכוש רב ערך, הצורך להבטיח לארגון פעילות רציפה של הרכבים באפס תקלות, טיפולים, חוסר ההתפשרות על בטיחות הרכבים והנוסעים ובמקביל הרצון לנהל את המערכת במינימום תקלות ולחסוך לארגון כסף.

כדי לנהל צי רכב היו דרושות עד היום תוכנות ומערכות נפרדות בין היתר: "נצר" ו"תפנית". הבעיה בפתרונות המיושנים הללו היא בזבוז זמן, כסף ומשאבים יקרים. בין אם זה תכנון צי, שילוח, ניטור משימה, אנשי תזמון, ניהול ותחזוקת ­תזמון ושירות, מערכות תדלוק, חיוב ועוד.

הקושי בשליטה על פרמטרים אלו, והרצון לספק למנהלי ציי הרכב/ מנהלי בטיחות בתעבורה פתרונות אחידים, בטוחים ושגם יחסכו כסף לארגון – הביאו למהפכה טכנולוגית בתחום. וכשמדובר במהפכה טכנולוגית – הישראלים כרגיל מובילים את הדרך.

פיתוח ישראלי מאפשר לך לנהל את צי הרכב שלך במערכת אחת שהיא בעצם כפתור אחד –  והכל מהסלולרי.

אם עד היום, כל מנהל צי רכב בחברה נאלץ להיות מחובר במשרד לשלל מערכות שכל אחת מהן מתמקדת בשירות אחר: האחת מייצרת דו"חות, השנייה מספקת קריאות שירות, השלישית שולחת התראות על גרירה או גניבה וכן הלאה. מהיום יש טכנולוגיה חדשה שמאחדת את כל השירותים הללו והופכת את החיים להרבה יותר קלים.

הכירו את "קוברה הכפתור Business מדובר באפליקציה נוחה וקלה לשימוש שמאפשרת התממשקות מלאה עם מחשב הרכב. כמו כן היא מסוגלת לייצר את כל הדו"חות הרלוונטיים והיא מקבלת את כל הנתונים התפעוליים, הפיננסים והעסקיים של הרכבים בחברה שלך.

החידוש הזה שהוא על סף מהפכה של ממש בעולם הרכב מאפשר לך לקבל את כל המידע הדרוש וגם ליהנות מחילוץ ומשירותי הדרך המתקדמים ביותר בשוק. נוחות התפעול, הזמינות, הפשטות והחיסכון בזמן וכסף מאפשרות לך ליהנות מ:

  • חיסכון משמעותי בהוצאות הרכב
  • קביעת מסלולי נהיגה ומיקום
  • קבלת התראה על גרירה/גניבת רכבים
  • קבלת דו"חות חודשיים

לסיכום, בשוק של היום, ישנן לא מעט טכנולוגיות שמטרתן לתת מענה למנהלי ציי רכב, אבל יש גם את "קוברה הכפתור" לעסקים –  מערכת אחת שמעניקה לך חבילה כוללת שגם תחסוך לך עד עשרות אלפי שקלים בשנה.

אם גם אתה מחפש את הפתרונות הטכנולוגים המתקדמים ביותר עבור צי הרכב שלך – ומעוניין לנהל את הצי שלך ביעילות ובביטחון, שיאפשרו לך ולנהגים בחברה גם שקט נפשי  לאורך כל הדרך, אתה מוזמן להשאיר פרטים ונציגי "הכפתור" יחזרו אליך.

זה ייקח לך פחות מ-30 שניות אבל יחסוך לך עשרות אלפי שקלים בשנה.
לכבוד השנה האזרחית החדשה: מהיום ועד ה- 31 בינואר 2017, מצטרפים חדשים יקבלו 90 יום התנסות ללא עלות! (עד 5 רכבי חברה).

רוצים לשמוע עוד על המערכת החדשה שתהפוך את ניהול צי הרכב לפשוט הרבה יותר?

מלאו מספר פרטים ונציג מטעם החברה יצור עמכם קשר:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
בעת מסירת פרטיך הנך מאשר קבלת מידע ע"י קבוצת החברות ל.ד ישראל אוטו אקוייפמנט בע"מ / הכפתור / קוברה / AWACS