עמוד הבית רכב למה משתלם להתקין מערכת בטיחות חכמה לרכב דווקא עכשיו?
תוכן פרסומי
0

למה משתלם להתקין מערכת בטיחות חכמה לרכב דווקא עכשיו?

עסקת הענק של אינטל-מובילאיי יצרה מציאות חדשה על הכביש, תוסיפו לזה את החתימה ההיסטורית של שר האוצר כחלון על הרפורמה שמעניקה 1,500 ש"ח הנחה באגרות הרישוי - לנהגים שמתקינים ברכב מערכות בטיחות חכמות, ותקבלו מסקנה אחת: אנחנו בשיאה של מהפכה בשוק הרכב. יצאנו לבדוק כמה זה משתלם

0
שתפו

האם ב-2021 נחיה סוף סוף בעולם בלי תאונות דרכים? לאור ההבטחות האחרונות על מכוניות אוטונומיות שיעלו על הכביש בעוד כמה שנים, יכול מאוד להיות שכן.
אבל האם זה אומר שעד שהיום הזה יגיע – החיים שלנו הם הפקר? (לאחרונה פורסם על-ידי הלמ"ס ששנת 2016 הסתיימה עם יותר מ-22 אלף נפגעים בכ- 12 אלף תאונות).
לאחרונה יש באז גדול סביב מערכות ההתרעה מצילות החיים, אין אחד שלא שמע על רכישת המיליארדים של אינטל, תוסיפו לזה את המספרים המזעזעים של ההרוגים בכבישים (הרוג ביום בממוצע) ותקבלו מסקנה אחת: אין ברירה אלא להצטייד במערכת הגנה מצילת חיים. כולם בישראל מבינים את זה ועכשיו גם בעולם.

אם קניתם מכונית יוקרה חדשה מהניילונים – הרווחתם. אבל מה אם לא?
רכבי היוקרה החדשים שיובאו בשנה האחרונה לישראל הגיעו עם מערכות בטיחות "בילד אין". במילים אחרות- מי שיכול להרשות לעצמו לקנות רכב יוקרה חדש מהחברה – הרוויח. הוא מקבל מבצע של 1+1 – רכב חדש ומערכת הגנה מצילת חיים.

אבל מה עם רוב הציבור – שנוהג במכוניות רגילות או משומשות?

תלמדו מאינטל – השקיעו עוד היום במערכת בטיחות חכמה לרכב!

אז למה הכי משתלם להתקין מערכת בטיחות – דווקא עכשיו?
מי שהשכיל לקנות דירה עד 2007 הרוויח בענק. כך גם לגביי שוק מערכות ההגנה ברכבים: מסתבר שמי שיצטייד עכשיו בטכנולוגיה חכמה למניעת התנגשויות ותאונות דרכים – יחסוך לא מעט כסף, הנה רק חלק מהסיבות:

  1. החל מה-1.1.2018 לא תורשה (על פי חוק) להיכנס לישראל מכונית שלא מצוידת במערכת מצילת חיים, במילים אחרות – בקרוב כולנו נהפוך ללקוחות שבויים וזה ישפיע על הכיס שלנו. כיום החברות מחזרות אחרינו הצרכנים עם מחירים זולים במיוחד אך ברגע שהתקנת המערכת תהפוך לחובה – כולנו נהפוך ללקוחות שבויים והחברות ינצלו זאת להעלאת מחירים באופן משמעותי.
  2. שיתוף פעולה יוצא דופן בין משרד התחבורה למשרד האוצר שמטרתו להפחית את מחיר אגרות הרישוי – עשה לאחרונה צעד ענק קדימה, כאשר שר האוצר כחלון חתם על תקנות שיוזילו את מחירי הטסט השנתי לנהגים שיתקינו מערכות בטיחות ברכב. כעת, כל שנותר הוא לקבל את האישור הסופי והאחרון מוועדת הכספים של הכנסת ואז תכנס לתוקף הנחה על סך 1,500 שקלים בטסט השנתי. ההנחה תתפרס על פני 3 שנים ולא תחול רטרואקטיבית על מי שהתקין מערכת לפני כניסת התקנות החדשות. ועוד נקודה אחת שחשוב לשים אליה לב: ההטבה תינתן ל-120 אלף בעלי רכבים בלבד. לכן מי שישכיל להתקין את המערכת בזמן ולא יתמהמה – יחסוך לעצמו הרבה מאוד כסף.
  3. נהגים שמתקינים טכנולוגיית רדאר חכמה ברכב נהנים ממחיר מוזל גם בביטוח לרכב.
  4. מי שמתקין מערכת הגנה ברכב – מקפיץ את הערך של הרכב באחוזים רבים לפני מכירה

אל תפספסו את הרכבת
המומנטום הכלכלי הזה (שאפילו המדינה מעודדת) פשוט לא יחזור.
עשו לעצמכם ולכיסכם טובה ותתמגנו עוד היום במערכת בטיחות מתקדמת שעמידה בכל מזג אוויר וגם בחושך.
חוץ מהעובדה שתרוויחו את החיים שלכם ושל המשפחות שלכם, אם תנצלו את חלון הזמן הנוכחי, אתם גם תרוויחו הרבה מאוד כסף!

רוצים לבדוק האם ניתן להתקין ברכבכם מערכת בטיחות שמצילה חיים בכל יום ויום?
השאירו פרטיכם בטופס המצורף

לשיחת חינם ובדיקת התאמה של רכבכם,

השאירו מספר פרטים ויועץ בטיחות יצור אתכם קשר:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתנאי השימוש

שינוי גודל גופנים