עמוד הבית בריאות "אני לא מצליחה להשלים עם החזה שלי"

"אני לא מצליחה להשלים עם החזה שלי"

נכון שיש דברים הרבה יותר גרועים מחזה לא מושלם ונכון שאישה יכולה להיות עם ביטחון עצמי גבוה, מצליחה ובסך הכול מרוצה מהחיים. אבל בסופו של יום - זה אחד הדברים הכי פשוטים שאת יכולה לתקן בחיים שלך, אז למה לא בעצם? אספנו לך 5 דברים שאת צריכה לדעת:

0
שתפו

"גדולים מדיי", "קטנים מדיי", "שקועים מדיי", "ריקים מדיי" זה רק חלק ממה שרוב הנשים חושבות על החזה שלהם. וזו הסיבה שב"היכל התהילה של הניתוחים הפלסטיים" מככב שנה אחר שנה, ניתוח החזה הפופולארי.
התיישבנו לשיחה עם יועץ אסתטיקה בשביל להבין מהם 5 הדברים שכל אישה חייבת לדעת לקראת השינוי:

1. יש קשר ישיר בין שינוי בגוף לשינוי בערך העצמי

מומחים לפסיכולוגיה קלינית ופסיכותרפיה מגרמניה ביקשו לבדוק האם איכות החיים של מנותחים משתפרת לאחר השינוי הפיסי וכמו שהם דמיינו שכך יהיה. הם בדקו 3 קבוצות: לראשונה נכנסו נשים וגברים שעברו ניתוח פלסטי, לשנייה התקבלו רק כאלו ששקלו ניתוח פלסטי אבל לא עשו זאת. ולקבוצה השלישית הגיעו אנשים שמעולם לא רצו לעבור ניתוח. במחקר נמצא שקבוצת האנשים שעברו ניתוח פלסטי דיווחו על הנאה בחיים, שביעות רצון והערכה עצמית גבוהות יותר, באופן מובהק בהשוואה לשתי הקבוצות האחרות.

2. לא רק הגדלה: גם הקטנה, הרמה ומילוי

לא כל הנשים רוצות רק להגדיל את החזה, בשנים האחרונות יותר ויותר נשים עם חזה גדול (שנאלצות לקנות חזיות "ספיישל מייד" וסובלות מכאבי גב) בוחרות בניתוח הקטנת חזה. בגזרת ההרמה והמילוי נמצאות לא מעט אימהות שסיימו את פרק ההריונות, הלידות וההנקות, ומחליטות לחזור לעצמן.

3. ניתוח פלסטי במחיר של קוויקי בחו"ל

בדיוק כמו התהליך שקרה לניתוחי הלייזר להסרת המשקפיים והטיפולים להסרת שיער, גם בתחום הניתוחים הפלסטיים – המחירים נמצאים במגמת ירידה עקבית.
השחקנים הנוספים בשוק (כמו הביטוחים הפרטיים וקופות החולים) יוצרים שת"פים משתלמים במיוחד עם הקליניקות, מה שמוביל לשורת 'סך הכול' לתשלום נמוכה במיוחד.

4. התיידדי עם "החברים החדשים" שלך – השתלים

אחרי הרבה שנים של ניסיונות, הצלחות וגם כישלונות, המומחים בתחום ניתוחי החזה יישרו קו והגיעו למסקנה ששתלי הסיליקון הם המוצלחים ביותר (בניגוד לשתלי מי מלח למשל). אבל גם הם מגיעים במרקמים שונים וגדלים שונים – לכן חשוב להכיר את האופציות ולבחור באופציה הכי נכונה עבורך.

5. 3/4 מהעבודה זה לבחור את המנתח הנכון

יש המון מנתחים מעולים, בכל רחבי הארץ. אבל יש מכלול של גורמים שצריך לקחת בחשבון בבחירת מנתח. החל מההיבט המקצועי (כולל ותק), דרך מיקום הקליניקה ובית החולים בו מתבצע הניתוח, ועד רמת הליווי בתהליך כולו. לכן יש חשיבות ענקית בגיוס יועץ אסתטיקה שעוסק בדיוק בזה – חיבור נכון ומדויק בין מטופלת למנתח.

ועכשיו – ייעוץ חינם עם יועץ אסתטיקה במיוחד לקוראות הכתבה הזו

מעוניינת בשיחת חינם עם יועץ אסתטיקה?

השאירי מספר פרטים ונחזור אלייך

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון