עמוד הבית לייף סטייל איך תהפכי את האהבה שלך לאיפור, למקצוע רווחי ומבלי לקחת סיכונים מיותרים?

איך תהפכי את האהבה שלך לאיפור, למקצוע רווחי ומבלי לקחת סיכונים מיותרים?

תחשבי איך היה נראה היום שלך אם כל בוקר היית קמה למקום עבודה שכיף לך ללכת אליו וש"על הדרך" את מצליחה להרוויח לא מעט כסף מהתחום שאת אוהבת. זה בדיוק מה שקרה לגלית אשכנזי מחיפה. ריאיון

0
שתפו

לפני 3 שנים גלית אשכנזי, בת 26, מחיפה החליטה לקום ולעשות מעשה: היא חישבה מסלול מחדש, עזבה את העבודה (שסבלה בה) והלכה ללמוד איפור מקצועי: "עד לפני 3 שנים עבדתי בעבודות שגרמו לי להרגיש שאני לא עושה עם עצמי משהו אמיתי, הייתי חלק ממערכת שמלבד המשכורת החודשית לא הועילה לי בשום דבר. הרגשתי שאני לא תורמת להתפתחות האישית והמקצועית שלי, העתיד בעבודות כאלה לא נראה כזה ורוד.
התחלתי תואר אקדמאי כמו שההורים שלי תמיד רצו אבל יחד עם זאת חיפשתי משהו פרקטי, כזה שיעניק לי כלים מקצועיים להתעסק בתחום שגם אוכל להתחבר אליו וגם אוכל לצאת לדרך בצורה בטוחה. כשאני אומרת בטוחה אני מתכוונת שאני לא צריכה לעזוב את מה שאני עושה כרגע כדי להתחיל לעסוק בתחום אחר".

לימודי איפור עלולים להיתפס כנחותים ופחות "נחשבים" אבל הנתונים מדברים בעד עצמם. מדובר בשוק שמגלגל יותר מ-100 מיליון ₪ בשנה. הלימודים נוחים (פעם בשבוע), אורכם בין חצי שנה לשנה (תלוי במסלול שתבחרי) ומאפשרים גמישות כך שתוכלי ללמוד תוך כדי העבודה הנוכחית, מבלי לעשות שינויים קיצוניים בהתנהלות היומיומית שלך.

"ההחלטה ללכת ללמוד איפור הייתה די קלה, תמיד נמשכתי לתחום ואפילו יצא לי לאפר לא מעט חברות. אחרי שבדקתי, ואני לא מגזימה, את כל המכללות לאיפור, החלטתי ללכת ללמוד באחת המכללות הגדולות בארץ שהיה לה גם סניף קרוב לבית שלי. מה שהפך את העסקה לעוד יותר משתלמת הייתה המלגה המיוחדת שקיבלתי באותה תקופה.
כבר בתחילת הדרך הצלחתי לייצר הכנסה די יפה, בעיקר בגלל העובדה שעיצבתי לי חדר איפור בבית של ההורים וחסכתי לעצמי שכירות במספרה או במקום משלי.
מהר מאוד הצלחתי לייצר גרעין לקוחות קבוע של בנות שמגיעות אלי במהלך השבוע ומייצרות לי הכנסה קבועה וטובה. ביתר הזמן אני מצליחה להגיע לבנות חדשות ואפילו לעסוק בפרויקטים מיוחדים שקשורים לעולם האופנה. והדבר החשוב ביותר מבחינתי הוא שאני שולטת בלו"ז שלי ואין בוס שמכתיב לי זמנים ומשימות".

עולם האיפור הוא רחב ולכל מאפרת ניתנת הזדמנות לבחור את האזור בו היא מרגישה הכי טוב ובטוח. בין אם מדובר באיפור כלות, שחקנים, או סתם איפור יומיומי, לכל אחת המקום שלה.
לסיום אומרת לנו גלית: "היום אני בנקודה שבה מצאתי את מה שעושה לי טוב וגם מייצר לי הכנסה גבוהה. אני ממליצה לכל אחת שנמצאת בצומת בחיים, ואוהבת את תחום האיפור – ללכת לקורס מקצועי. התמורה לחלוטין שווה את זה וההחזר על ההשקעה מתאפשר די מהר ובקלות".

*2,000 ש"ח הנחה לקוראות הכתבה

מעניין אותך לשמוע עוד על לימודי איפור מקצועיים, המסלולים והמחירים?

השאירי פרטים ויועצת לימודים תחזור אליך לשיחת יעוץ חינם: