עמוד הבית השקעות ניו יורק פינת ירושלים – ההשקעה הבאה שלכם במגדלי היוקרה הכי גבוהים בבירה
0

ניו יורק פינת ירושלים – ההשקעה הבאה שלכם במגדלי היוקרה הכי גבוהים בבירה

במנהטן ובתל אביב זה כבר עובד ממזמן – דירות יוקרה במגדלים שמספקים לך כל מה שאתה צריך ואפילו אין סיבה לצאת מהבית. ומהצד השני – מיקום מנצח בלב העיר שמאפשר גישה להכל מהכל. עכשיו הגיע תורם של הירושלמים שלא מבזבזים זמן ומסתערים על ההזדמנות

0
שתפו

יש משהו בירושלים שמושך אליה את כולם: מבוגרים וצעירים, סטודנטים, רווקים, משפחות, תיירים ויהודים מכל העולם.
השילוב הייחודי הזה בין פיסות של היסטוריה שמפוזרות בכל מקום בעיר לתעשייה עשירה ומפותחת, תרבות ומגוון של מקומות בילוי ופנאי – הופכת אותה לאחד המקומות הכי מבוקשים ואטרקטיביים, גם למגורים וגם להשקעות נדל"ן.
אבל יש בכל זאת משהו אחד שהעיר הייחודית הזו לא הצליחה ממש להתגאות בו עד היום: חווית מגורים אחרת.

הערים המרכזיות והחזקות בעולם כבר הבינו בשנים האחרונות שיש חלק באוכלוסייה שלא מעוניין לגור בבית פרטי בפרברים עם גינה ומלונה לכלב בחצר, אלא הם מחפשים משהו אחר: מצד אחד לגור בצנטרום של עיר תוססת וחיה, ובמקביל לא להתפשר על איכות חיים ברמה הכי גבוהה שיש, עם כל חבילת היתרונות שמתלוות לכך (משומר בכניסה לבניין, דרך חדר כושר ועד לסאונה). 

אין כמו בבית

בקצב החיים המטורף של כולנו – העבודה, הלחצים והטמפרמנט הישראלי שמורגש טוב טוב על הכביש או בתור בסופר – הבית הפך לסוג של מבצר. הרגע הזה ביום שאתה משחרר את כל המחשבות והמתח ומצליח להטעין מחדש את המצברים, יכול לקרות אך ורק בין ארבעת הקירות שלך.
אבל בחירה של בית זו החלטה מאוד גורלית: המיקום צריך להיות מנצח, איכות הבניה צריכה להיות לא פחות ממושלמת, היזם חייב להיות דמות שאתה סומך עליה כמו על המשפחה שלך ולקינוח מומלץ שהנוף יהיה עוצר נשימה ולא של הסלון של השכן ממול…
רק כאשר כל האלמנטים מתחברים – קורה הקסם הגדול וזה מרגיש קצת כמו לזכות בלוטו או לעשות אקזיט מוצלח.

מביאים את הבשורה לירושלים

הביקוש האדיר לפרויקט מגורים יוקרתי וייחודי בירושלים הגיע מכל עבר: גם מצד ירושלמים ותיקים שהבית התרוקן אחרי שהילדים עזבו (והם מעוניינים להישאר בעיר בכל מחיר, אבל בפורמט אחר). גם מצד קהילת האנגלו-סקסים שגרים בישראל ואפילו בקרב היהודים שמגיעים לארץ בתקופות מסוימות במהלך השנה מצרפת, שוויץ ובלגיה.

החברה המשפחתית והוותיקה ה"אחים חסיד" – שבונה בעשרות השנים האחרונות דירות יוקרתיות בירושלים וכיום יש כבר דור שני לירושלמים שממשיכים ליהנות מהנכסים הללו – הבינה שהפעם יש צורך אמיתי למשהו אחר, מיוחד, שעוד לא נראה כמוהו בירושלים.

אחרי חשיבה מעמיקה ותכנון ארוך וקפדני של מיטב המהנדסים, האדריכלים, המעצבים והקבלנים – האחים חסיד עומדים להשיק את הפרויקט הכי יוקרתי ומהפכני שנבנה עד כה בעיר. אותם אנשים שחלמו על פתרון מגורים מושלם שיענה באופן מדויק על הצרכים שלהם ויעניק להם חווית מגורים בסטנדרטים הכי גבוהים – סוף סוף יכולים לנשום לרווחה.
שרון חסיד, מנכ"ל החברה אומר לנו: "פשוט לא יכולנו להתעלם מהצורך שהגיע מהלקוחות עצמם. והפעם החלטנו ללכת על זה ובגדול. שני הבניינים האלו שהקמנו מאפס הפכו להיות פורצי דרך לא רק בעובדה שמדובר בבנייני המגורים הכי יוקרתיים וגבוהים בעיר אלא גם בעובדה שהצלחנו לסיים את כל הפרויקט המושקע הזה שנה לפני הזמן! בסטנדרטים ישראלים מדובר במהפכה של ממש. אני חייב לציין שכמה שהיה לנו ברור שהביקוש לבניינים הללו יהיה 'חם', ההתנפלות שחווינו ואנחנו עדיין חווים היא באמת חסרת תקדים ולא זכורה לי בכל 40 שנות הפעילות שלנו".

חסיד מוסיף ואומר לנו ש"הדובדבן שבקצפת" מבחינתו הוא ללא ספק הנוף החד פעמי: "החלטנו לנצל את המשאב הכי בולט של שכונת ארנונה הוותיקה, הקלאסית והמרכזית – וזה הנוף עוצר הנשימה שלה. באיזה עוד מקום בעולם אפשר להביט מהבית ימינה ולראות את ירושלים העתיקה ואז להסיט את המבט שמאלה ולצפות בזריחות המרהיבות של מדבר יהודה?". אז אם גם אתם רוצים לתת לעצמכם מתנה בדמות השקעה יוקרתית (החל מ-2 מיליון ש"ח) ולקבל מפתחות לדירה כבר בעוד כמה שבועות מהיום, אתם מוכרחים לבדוק את האופציה להשקעה בפרויקט הכי יוקרתי בירושלים, לפני שיהיה מאוחר מדיי.

מעוניינים לשמוע עוד על השקעה משתלמת במגדלים הכי גבוהים בירושלים?

השאירו מספר פרטים ויועץ נדל"ן יחזור אליכם

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון