עמוד הבית בריאות הכירו את האיש שיעשה לכם סדר בביטוחי הבריאות שאתם צריכים

הכירו את האיש שיעשה לכם סדר בביטוחי הבריאות שאתם צריכים

הידעת ש 1 מתוך 3 ישראלים יחלה בסרטן ואחד מכל 7 גברים יחלה בסרטן הערמונית? הידעת שאחת מכל 7 נשים תחלה בסרטן השד? הידעתם שעלות השתלת כליה היא 400 אלף דולר ועלות השתלת לב מגיעה לכמליון דולר? המספרים מפחידים. לצערנו אין לנו שליטה על הגנטיקה הבריאותית שלנו, הדבר היחיד שאנחנו כן יכולים לעשות, הוא לדאוג לרשת ביטחון הולמת למקרה ש… זהו סיפור אמיתי שנכתב בכאב רב.

0
שתפו

הכירו את יאיר טהר, מקצוען מוערך בקרב כל חברות הביטוח בישראל, מומחה לביטוחי בריאות ואיש עם לב ענק. הסיפור של יאיר הוא כזה שמוכיח לנו שיש עוד אנשים טובים שהאזרח הקטן מעניין אותם יותר מחברות הביטוח הגדולות. בקיצור: כמו שאומרים שאדם צריך שיהיה לו חבר עו”ד, חבר רו”ח, חבר רופא וחבר שהוא מוסכניק –  אין ספק שכשזה מגיע לביטוחי בריאות, יאיר טהר זה החבר שאתם רוצים באזור.

כבר שנים שיאיר עושה שיחות ייעוץ חינם וללא תשלום. גם אני התפלאתי, אבל אחרי פגישה עם האיש, גיליתי שהוא פשוט עשוי מחומר אחר.

"הבנתי שעולם ביטוחי הבריאות הוא תחום מסובך ומורכב עבור האדם הממוצע (וגם עבור לא מעט אנשים שטוענים שהם מבינים)” אומר יאיר. “אני נתקל בעשרות מקרים של אנשים במצוקה, שלא תכננו ולא הבינו מראש את ההבדלים בין סוגי הביטוחים שמציעים להם.  ולא פחות חמור: כאלה שחושבים שבזמן אמת  הביטוח הבסיסי המשלים של קופות החולים מכסה אותם. זה פשוט לא נכון ואפילו מסוכן."

במהלך הריאיון סיפר לי יאיר סיפורים מצמררים על מקרים שנתקל בהם במהלך שנות עבודתו: אם צעירה שהתגלה אצלה גידול שרק ניתוח ייחודי בחו”ל יכול היה לפתור והיא ומשפחתה הגיעו לפת לחם בגלל ההוצאות העצומות שלא היו מכוסות, מטופלים שלא ידעו על תרופות שאינן בסל הבריאות וחשבו שהביטוח הרגיל מכסה אותן, אנשי עסקים שאיבדו את מפעל חייהם בעקבות אובדן כושר עבודה זמני הגורם להיעדרות ממושכת ממקום העבודה.
אבל יש גם סיפורים על הצלחות, שנבעו מהייעוץ שלו ופשוט הצילו חיים.

"אין לי סיבה לשמור את הידע אצלי. למה זה טוב? אם אני יכול להעביר את הידע שלי ולעזור לאנשים במקרים מצילי חיים, עשיתי את שלי", אומר יאיר בצניעות.

כמו כל ישראלי טוב, הייתי חייב להבין איך יאיר מתפרנס משיחות הייעוץ הללו, הרי הן מתבצעות חינם ודורשות ממנו לא מעט זמן. גם כאן הייתה לו תשובה מקצועית ואנושית שלא מאפיינת הרבה אנשי ביטוח מסוגו. "את הפרנסה שלי אני מרוויח ממי שבוחר לעשות בעזרתי את הביטוח, אבל את השיחות אני עושה בלי לגבות תשלום גם ממי שלא מבוטח בעזרתי, כי אני לא יכול להישאר אדיש כשאני שומע על חיים שנהרסו לאנשים, רק בגלל שהם לא בחרו נכון את הביטוח שלהם. אני מאמין שכשאתה באמת מתכוון לעזור לאנשים ומראה להם את זה, בסופו של דבר הם יסמכו עליך ויעבדו איתך. וגם אם לא, הרווחתי מצווה גדולה".

לסיכום, חוץ מזה שנשביתי בקסמו של האיש, הצלחתי סוף סוף להבין גם איך עושים סדר בדברים הקשורים לביטוחי בריאות.
אם גם אתם רוצים לברר ולדעת עוד, ועדיין לא הגעתם לגיל 65, אני ממליץ לכם בחום לדבר איתו ישירות. הוא ישמח לעזור ואתם תרוויחו.

רוצים גם אתם לעשות סדר אחת ולתמיד בביטוחי הבריאות שלכם? מלאו מספר פרטים ותיהנו משיחת ייעוץ חינם עם יאיר

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון