עמוד הבית בריאות גוף חלק בקיץ הקרוב? עדיין לא מאוחר מדיי!
תוכן פרסומי
0

גוף חלק בקיץ הקרוב? עדיין לא מאוחר מדיי!

שוב חיכית לחורף כדי להתחיל טיפולי לייזר להסרת שיער? שוב נמנמת כל החורף ובתכל'ס לא עשית כלום? מסתבר שעדיין לא מאוחר מדיי והאביב החמקמק מאפשר חלון הזדמנויות ל"תקתק" טיפול או שניים – ולסדר אותך לכל הקיץ

0
שתפו

זו שיחה שהתקיימה בקבוצת הוואטס אפ "דרינק של חמישי" של רותם (28, ת"א) והחברות שלה ביוני 2015 (ומתקיימת באלפי קבוצות וואטס אפ ברחבי הארץ).
"מי שהיה נכנס להיסטוריה של הקבוצה שלנו היה נתקל בהמון שיחות כאלו – החברות שלי מתארגנות ללכת לים או לבריכה בשיא הספונטניות, ורק אני צריכה זימון מינימום שבוע מראש. ואז, בפסח של שנה שעברה החלטתי שנמאס לי להיות עבד של קצב הצמיחה של השערות שלי, שאני לא מוכנה להפוך לשפן ניסיונות של עוד מכשיר ביתי כושל עם הבטחות ריקות מתוכן, ובעיקר נמאסה עליי העבודה הסיזיפית הזאת של למרוט שערות שלעולם לא מתעייפות וחוזרות."

"לאן ברח לי החורף??"
אחרי אותו קיץ רותם נשבעה שבחורף הקרוב היא שמה אחת ולתמיד סוף לסיפור הזה של השערות המיותרות: "זהו, סוף סוף לקחתי החלטה להפסיק עם פתרונות החלטורה שהשתמשתי בהם עד היום. הבטחתי לעצמי שברגע שהגשם הראשון מגיע – אני מתחילה טיפולי לייזר.
אבל אז הגיע החורף, ואתו ה"השתבללות" בבית, רק המחשבה שאני צריכה להגיע לחדר טיפולים, עם מזגן ב- Full power ולהתפשט – גרמה לי להגביר את מפזר החום בסלון שלי למקסימום.
בואו גם נאמר, שהדחיינות הטבעית שלי גם לא עזרה במקרה הזה… מפה לשם שוב הגיע האביב ואני החלטתי שאני מזנקת על הרכבת.
עוד באותו שבוע קבעתי טיפול ראשון, ועד שהשרב הראשון הגדול הגיע – הספקתי "לתקתק" 2 טיפולים (בכל הגוף!) שהשאירו אותי שמחה (וחלקה) לכל הקיץ. אחרי הקיץ חזרתי להמשך הטיפולים, והיום אפשר לומר שאני והשערות שלי כבר לא."

הסרת שיער בבית השחי | צילום: ISTOCK

גילוח זה השטן, מכשירים ביתיים ניסיוניים לא באים בחשבון, אבל מה עם לייזר?
יחסי השנאה-שנאה שלנו עם השערות המיותרות על הגוף שלנו מביאים אותנו לנסות הכול, מהכול: סכיני גילוח, מכונות גילוח, שעווה, פינצטה, ושלל קוסמטיקאיות – כל אחת ושיטתה.
אבל בעשור האחרון אין עוררין שהשיטה עם אחוזי ההצלחה הכי הגבוהים היא: הסרת שיער בלייזר, והחותמת הרשמית הגיעה גם על ידי ה-FDA האמריקני שקבע שמדובר בטיפול יעיל ביותר שמספק תוצאות בצורה בטוחה.

טיפול בלייזר: למה הוא עובד הכי טוב?
נכון אין דבר כזה מושלם, אבל יש לפחות הכי קרוב לזה.
הסרת שיער באמצעות לייזר היא למעשה חימום של זקיק השיער כשעודנו מחובר לפקעת (הכיס בו הוא צומח) עד לטמפרטורה גבוהה שגורמת נזק בלתי הפיך לפקעת, כך שלעולם לא תוכל להפיק שיער חדש.
מדובר בתהליך מורכב שמתבצע במכשור מתקדם, כך שהמטפלים חייבים להיות בעלי ידע וניסיון רב ולהתאים את הטיפול לגוון העור ולגוון השיער של כל מטופל ומטופלת.
הקדמה הטכנולוגית הפכה את היעילות בלייזר לטובה עוד יותר בשל האפשרות לטפל גם באנשים בעלי גוון עור כהה שעד לפני כמה שנים לא היו יכולים ליהנות מהסרת שיער לצמיתות.

לא רק רגליים, שחי ומפשעות
בניגוד לשנים הראשונות של הטכנולוגיה החכמה הזאת, היום אפשר להסיר שיער בלייזר גם בבטן, בגב ובמקומות אינטימיים.
אז אם החלטת לשים סוף למאבק בשערות הגוף שלך – נצלי את המומנטום המושלם(!) של האביב להסרת שיער.

מעוניינים להספיק לנצל את האביב לטיפולי הסרת שיער רגע לפני הקיץ?

השאירו מספר פרטים ויועצת בתחום הסרת השיער תחזור אליכם

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון