עמוד הבית צרכנות 48 שעות והבית שלכם מוכן FIX לפסח ! הכירו את המהפכה שכובשת את ישראל
0

48 שעות והבית שלכם מוכן FIX לפסח ! הכירו את המהפכה שכובשת את ישראל

טרפת הניקיונות לקראת הפסח נכנסת להילוך גבוה, אבל מה עם כל התיקונים הקטנים שכולנו דוחים? לצבוע את הקיר? לתלות מנורה חדשה? לעשות פוליש לרצפה? לשפץ את חדר האמבטיה? לראשונה בישראל שירות מהפכני יעשה את הכול עבורכם תוך 48 שעות. מה זה ואיך זה עובד? יצאתי לבדוק

0
שתפו

ליל הסדר בפתח וניתן כבר להריח את אדי האקונומיקה עולים מהבתים, כולם מקרצפים את השיש במטבח, שואבים כל חלקה בבית, מסדרים ארונות חורף – קיץ, עוברים על הפאנלים, מכבסים וילונות ו… מבטיחים לעצמם גם לעשות את התיקונים הקטנים שחייבים, כדי שהבית יהיה מוכן וראוי לפסח. אבל בינינו, למי נשאר כוח אחרי טרפת הניקיונות גם לטפל בשיפוצים הקטנים והמעצבנים, כדי שהבית יהיה מסודר ומשופצר?

תכירו את השירות החלומי של Fixit Joe לפסח – יומיים, והבית כולו מסודר לסדר!

כשסיפרו לי שאפשר תוך 48 שעות להיפטר מכל התיקונים הקטנים שאני דוחה כבר מראש השנה ולצאת גדול בפני אשתי (כן, כן, כבר 3 חודשים אני אומר שאתלה את המדפים החדשים מאיקאה… מודה) החלטתי להרים את הכפפה. כמו לרובנו, גם לנו יש בדירה סדק רטיבות מהחורף שהתייבש וזקוק לצבע חדש, דלת חורקת שמשגעת אותנו כל לילה, מנורת קריאה שצריך לתלות ליד המיטה של הקטנה ומדפים שמחכים לעלות על הקיר. אני מודה שבסך הכול אני לא רע בעבודות בית כאלו, אבל כשאני חוזר בערב מהעבודה – זה הדבר האחרון שבא לי לעשות, ולאשתי יש זיכרון מדהים ויכולת תזכור קסומה. בקיצור עשיתי מעשה, התקשרתי ל- fixit joe וראיתי את עצמי יוצא מעבדות לחירות.

מניסיון רב שנים עם אנשי מקצוע, אני מודה שהייתי קצת סקפטי, אבל השירות בצד השני של הקו בהחלט הצליח להרגיע אותי. ענתה לי שרית, שבסבלנות רבה שמעה מה אני צריך והסבירה לי על התהליך, כולל כל הפתרונות שהם מספקים במיוחד לחג כגון: צביעת בית, ניקוי שטיחים וספות, פוליש וכל שירות הנדימן אפשרי.

הבנתי משרית שהם מתאימים לי חבילה אישית ובוחרים במיוחד את אנשי המקצוע לבעיות הנקודתיות שלי. הערכת המחיר מתבצעת על-פי מחירון שקוף של החברה, הכול כולל אחריות וביטוח על התיקון והכי חשוב: הם מתחייבים לסיים הכול תוך 48 שעות מרגע תחילת העבודה.

סגרנו את השיחה בהבטחה בגלל שיש עומס לקראת הפסח והרבה הזמנות, סיימנו את השיחה עם הבטחה שיחזרו אליי ב-3 השעות הקרובות עם מועד והצעת מחיר מסודרת. להפתעתי שרית התקשרה אחרי חצי שעה וקבענו ליום ראשון בבוקר.

48 שעות וגמרנו את כל הבית" | צילום: ISTOCK

שעה זאת שעה. מילה זאת מילה. מחיר זה מחיר

ב 08:45 דני התקשר אליי, הוא אמר שהוא נמצא מתחת לבית ושאל אם יש מטאטא ויעה בדירה, או שיביא אתו. כבר הפתעה טובה שלא ציפיתי לה. רבע שעה עברה והוא הופיע בדלת. לבוש כמו הנדימן מסרטים אמריקאים, עם חגורת כלים על המותנים, סולם אלומיניום בוהק וחיוך של איש שכבר שתה קפה הבוקר. בתוך פחות מחצי שעה הוא הצמיד ניילון ענק על הרצפה וליד הקיר, המדפים נשלפו מאריזת הקרטון ואיקס קטן ומדויק בעיפרון סומן על הקיר ליד המיטה של הקטנה. נדהמתי. האיש עבד כמו מנתח עם כפפות כדי לא ללכלך את הדירה. התקין, צבע, שייף, קדח, שהוא מסביר לי שהשפכטל צריך להתייבש היטב לפני הצבע, ושהוא יחזור לפינישים אחרונים בערב. כששאלתי אותו אם לתת לו משהו "על החשבון" הוא אמר לי: "אין צורך, יסגרו מולך את עניין הכסף בשירות הלקוחות וגם את זה יעשו רק כשהעבודה מסתיימת ואתה מרוצה "

בינתיים, הקטנה חזרה מהגן ושיחקה בהתלהבות חצי שעה בלהדליק ולכבות את האור במנורה החדשה שלה – ואני ניצלתי את הזמן כדי להעביר את האלבומים מהארון העמוס למדפים החדשים. בשעה 18:00 דני חזר עם מברשת ענקית ובין השכבה הראשונה לשנייה של הצבע, גם הספיק לשמן ולחזק את הצירים של כל הדלתות בבית ("עלי, אני כבר כאן והצבע צריך להתייבש"). לאחר שירד מהסולם ראיתי שהוא מביט בעין בוחנת בספה שלנו. " אתה יודע שאנחנו גם מנקים ספות?" הוא אמר לי בחיוך. חייכתי חזרה והזכרתי לעצמי לבקש אישור על זה מהאישה.

מה נשתנה? מדובר במהפכה!

על השירותים של Fixit Joe שמעתי כבר קודם מכל מיני חברים, אבל עד שלא יצא לי להשתמש בהם בעצמי – לא ממש הבנתי על מה ה"באז" הגדול.
מעטות הפעמים שאתה נתקל בגוף, או אנשי מקצוע (במיוחד בישראל) שגם מבטיחים, גם מקיימים וגם עושים הכול כדי שתצא מרוצה. מסתבר שכל אנשי המקצוע שהתקבלו למאגר של Fixit joe מחויבים לתקנון ולסטנדרטים של החברה. המוצר החדש שלהם לקראת הפסח, בהחלט נותן פתרון מהפכני ומהיר לכל מי שרוצה להיפתר פעם אחת ולתמיד מכל התיקונים הקטנים והמעצבנים… ולצאת גדול (בפני האישה, הילדים והאורחים…).

 סיכום וסדר

בהגדה של פסח מסופר על 4 בנים וכמו כולם תרשו לי להתמקד בחכם. אם גם אתם רוצים להתכונן לפסח בצורה חכמה, מהירה, נוחה ומשתלמת ואם נמאס לכם לדחות את הדברים הקטנים עד לליל הסדר הבא (גם אם הכיסא של אליהו הנביא רק מתנדנד וצריך תיקון קטן)

תעשו בשכל ותתקשרו כבר עכשיו ל-1800-900-9101800-900-910

רוצים לשפצר את הבית לפסח? צריכים להתייעץ?

השאירו מספר פרטים ונחזור אליכם

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון