עמוד הבית השקעות הכירו את האיש שילמד אתכם להרוויח אפילו בזמנים שכולם מפסידים.

הכירו את האיש שילמד אתכם להרוויח אפילו בזמנים שכולם מפסידים.

הכירו את מאיר ברק, פרשן כלכלי בכיר בתוכניות טלוויזיה, סוחר מניות מקצועי ופרשן לענייני שוק ההון באתרי האינטרנט והעיתונות המובילים בישראל.

0
שתפו

הסיפור של מאיר הוא מהסיפורים האלה שמצד אחד גורמים לצביטה בלב אך מצד שני מוכיחים לנו שהכל אפשרי, לאחר שנים רבות בתחום ההיי-טק, מאיר הגשים את החלום הרטוב של כולנו והחל לעבוד כסוחר מניות מקצועי מהבית, תוך זמן קצר הוא החל להתפרנס מכך (ובגדול) ואף פיתח שיטת מסחר ייחודית המבוססת על מסחר במניות יורדות. כן קראתם נכון, בזמן שכולם מחפשים מניות בעלייה, מאיר מחפש דווקא את המניות שיורדות.

לסוחרים כמו מאיר ברק קוראים "שורטיסטים" ולמעט הסיפור המפורסם של ג'ורג' סורוס שהרוויח מליארד דולר בפעולת מסחר אחת, לרוב לא תשמעו עליהם ובטח ובטח לא תמצאו מקור שמלמד איך הם עושים את זה.

אבל מאיר עשוי מחומר אחר, הוא מאמין שלכל אחד מאתנו מגיע חופש כלכלי ומתוך האמונה הזו הוא מלמד מאות ישראלים כל שנה איך לייצר הכנסה שיטתית מהבורסה בעזרת אסטרטגיות המסחר הייחודיות שלו.

"אני חולה במחלה חסרת מרפא: אני אוהב ללמד! יש לי תאווה בלתי נלאית ללמד אנשים אחרים כיצד גם הם יכולים לצאת ממרוץ העכברים"  העיד על עצמו מאיר כשתפסנו אותו במסדרונות של מכללת מגמות בה הוא משמש כמרצה בכיר וכאנליסט ראשי בחדר המסחר האינטראקטיבי.

"לרוב, סוחרים עם ידע כמו שלי יעדיפו לשמור את האסטרטגיות שלהם לעצמם" הוא מוסיף, "אבל אני, אולי בגלל שאני יודע כמה קשה להתפרנס בכבוד במדינה שלנו, החלטתי שאני רוצה לעשות בדיוק ההיפך ממה שכל הסוחרים הגדולים עושים. במקום לשמור את האסטרטגיות שלי בסוד, אני רוצה שכמה שיותר אנשים ילמדו אותן, ירוויחו כמוני וייהנו מתחושת הביטחון שמגיעה כשיש לך הכנסה גבוהה ושיטתית. אני רואה בזה סוג של שליחות ואין מאושר ממני כשאני שומע על תלמידים שלי שמצליחים להרוויח בגדול"

ואכן, בכיתות של מאיר אפשר לראות את כולם. החל מחיילים משוחררים שמחפשים את דרכם, דרך אנשי עסקים שמחפשים תשואות גבוהות להשקעות שלהם ועד פנסיונרים שמחפשים מה לעשות עם הזמן. האווירה בשיעור שמחה וקלילה והשפה בה מאיר משתמש בכדי להעביר את החומר ידידותית וברורה מאוד, תאמינו או לא, אבל אפילו אני ופינצ'ו הצלם שאיתי הצלחנו להבין די בקלות על מה הוא מדבר.

לסיכום, אם גם אתם חולמים, כמו כולנו, יום אחד להתעורר ולחיות כמו מאיר, כדאי שתתחילו ללמוד איך עושים את זה. ואם כבר ללמוד, כדאי שתלמדו את זה אישית ממאיר.

הכירו את השורטיסטים–צפו בכתבה על מאיר בחדשות ערוץ 2

רוצים לשמוע עוד על הקורסים של מאיר ברק?

מלאו מספר פרטים ותיהנו משיחת ייעוץ ובדיקת התאמה חינם: (מספר המקומות מוגבל)

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון