עמוד הבית לימודים מסתבר שכל אחד יכול ללמוד לעשות כסף (ולא צריך בשביל זה תואר אקדמי)
תוכן פרסומי
0

מסתבר שכל אחד יכול ללמוד לעשות כסף (ולא צריך בשביל זה תואר אקדמי)

אם גם לכם נמאס לחיות עם מינוס מתמשך, לעבוד בעבודה מתסכלת ולקוות לשרוד עד הפנסיה, אתם מוזמנים להצטרף לאלפי הצעירים שכבר הבינו שאפשר ללמוד איך לעשות כסף. ככה הם עושים את זה.

0


וורן באפט, המשקיע הפרטי
הגדול ביותר בעולם ששוויו יותר מ-60 מיליארד דולר, אמר פעם: "לא צריך להיות גאונים כדי להצליח בהשקעות. אם יש לכם IQ גבוה מ-25, כל מה שצריך הוא לשלוט בדחפים שגורמים לאחרים לטעות".

צעירים רבים בישראל החלו לאמץ לאחרונה את הרעיון שלעשות כסף זה לא בושההם גדלו למציאות בה ההורים שלהם עובדים קשה, "כמו שצריך", אך לא מגיעים לתוצאות שבאמת שוות את כל העבודה הקשה הזאת. הם מבינים שחיים של שכירים או בעלי עסק קטן שרודפים אחר הזנב על מנת להתקיים ולחסוך פנסיה מינימלית אלה לא החיים שהם רוצים, ונפתחים לקטגוריות רווח נוספות בעסקים שמאפשרות להתעשר בעבודה פחות סיזיפית, ויותר מפתחת ומתפתחת.

"הדור הצעיר לא רוצה ללכת בעקבות הוריו. הוא לא מעוניין לצעוד במסלול התואר>עבודה>פנסיה. מבחינתו זה מתכון שלא הצליח", אומר לנו יותם סטירין, פסיכולוג וסוציולוג העוסק בחקר טרנדים ומגמות אצל הדור הצעיר.

"אנחנו רואים בשנים האחרונות תנועה אדירה של הדור הצעיר לתחום שוק ההוןאם פעם סוחרים בשוק ההון היו אנשים בשנות החמישים שלהם, היום יש בשוק לא מעט סוחרים רציניים שחגגו שלושים לא מזמן. חלקם התחילו ישר במסחר עצמאי, חלקם באו מהתנסות בניהול תיקים. הם כולם מבינים שהאופציות להתפתחות בתחום הן רבות ולא צריך ממון רב כדי לעשות את העסקה הראשונה – ומשם השמיים הם הגבול. שלא נתבלבל, הם מוכנים לעבוד קשה לא פחות מהוריהם. אבל לא מוכנים לוותר על הנאה מהעבודה והכי חשוב –  הם רוצים לדעת שיש להם אפשרות  להרוויח כסף וכמה שיותר".

אז איך מתחילים לעשות כסף ממסחר בשוק ההון?

כיום אפשר למצוא מגוון קורסים מקצועיים ללימוד הכלים הפרקטיים המאפשרים לכל אחד ולכל אחת לסחור באופן מקצועי בשוק ההון. גם אם אין להם "ראש אנליטי", "חוש", פסיכומטרי גבוה או כל תנאי אחר. מכללת פסגות למשל, מהמכללות המובילות בתחום, מציעה  קורסים ברמות שונות ובהיקפים שונים שבסיומם (ולרוב כבר במהלכם) אפשר להתחיל לסחור ולהרוויח.

יניב ארביב, מייסד מכללת פסגות ומרצה פעיל במכללה, מספר: "שוק ההון נשמע לאנשים מבהיל, אבל לסחור בבורסה זה בדיוק כמו לנהוג ברכב. בהתחלה זה נראה מסובך אבל עם המורה הנכון, כמו עם המורה לנהיגה שלך,  לאחר כמה שעורים הכול מרגיש טבעי ובטוח. ככל שמכירים טוב יותר את השוק ואת שיטות העבודה מבינים את ההזדמנות להתחיל להרוויח. לא צריך בשביל זה תואר ראשון או מח אנליטי יוצא דופן – צריך רק ללמוד וליישם והרווחים יגיעו. בביטחון מלא".

זה בשבילך?

בסופו של דבר, לפני שבוחרים מסלול לימודים, השאלה היא פשוטה – האם בא לך לרוץ אחרי הזנב של עצמך כל החיים או לא?

אם התשובה היא לא, אז ייתכן מאוד שלימודי מסחר עצמאי בשוק ההון הם אופציה מדהימה עבורך. השכלה בתחום שוק ההון תאפשר לך ליהנות משילוב אידיאלי של בטחון כלכלי ואפשרות לקריירה מרתקת עם אינסוף הזדמנויות עסקיות. שווה להתעניין. שווה לבדוק ושווה לך כסף. ולא מעט.

כמה זה עולה? איפה לומדים? מתי מתחילים?

השאירו מספר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת יעוץ חינם:

הנני מאשר קבלת מידע שיווקי
מכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה") מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995 ("חוק הייעוץ"), למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ.

שינוי גודל גופנים