עמוד הבית בריאות ירושלמים, יש לכם סיבה להתחיל לחייך!

ירושלמים, יש לכם סיבה להתחיל לחייך!

הכירו את המרכז לרפואת השיניים בירושלים שהצליחה לעשות היסטוריה, ולרכז במקום אחד את המומחים הגדולים בתחומי הפה והלסת ושיקום הפה

0
שתפו

מי לא רוצה פה בריא, שיניים מתפקדות וחיוך יפה? כנראה שכולנו. למרבה הצער, על רקע הזנחה בטיפולים שוטפים, תאונות ואפילו גנטיקה רעה, רבים מגיעים למצב מביך שבו חסרות שיניים בפה, החיוך מתעוות ויש קושי לאכול וללעוס. בשורה התחתונה: הסבל הוא גדול.

אם פעם היו מחליפים את השיניים החולות או החסרות, בסט שיניים תותבות, היום ניתן לשקם את הפה באמצעות השתלות ולהגיע למצב שבו הפה מתפקד כמו בימים הטובים שלו, החיוך יפה והסבל נעלם. אגב, הסטטיסטיקה מראה שרוב הזקוקים לשיקום פה והשתלות הם בגילאי 65-40.

בשורה לתושבי ירושלים

לפני 3 שנים הוקמה מרפאת השיניים "בינת השן" ברחוב יפו בירושלים שהצוות המקצועי שלה מורכב כולו ממומחים בעלי וותק רב וניסיון בינלאומי.

ד"ר יצחק גולדנברג, מי שהיה מנהל רפואי ב"כללית סמייל", וכיום משמש כסגן המנהל הרפואי של "בינת השן", אומר לנו: "בדרך כלל כשמטופל מגיע לרופא שיניים שעובד לבדו בקליניקה, גם אם מדובר ברופא  מעולה, בסופו של יום, כל פעולה פולשנית שתתבצע בפה שלו, תקרה אך ורק על סמך דעתו של רופא יחיד. וזה מלחיץ. אצלנו במרפאה יש שיתוף פעולה מלא בין כל המומחים – יש מומחה בכירורגית פה ולסת, מומחה עקירות ושתלים ומומחה לשיקום הפה. כך בעצם, אנחנו מצליחים לתת מענה מקצועי, ממוקד וכולל לכל בעיות השיניים ולחסוך זמן וכסף למטופל. כל מומחה מביא את הידע והניסיון שלו מבית החולים בו עבד בחו"ל או בארץ, ויש מקום ל'סיי' שלו".

ד"ר יצחק גולדנברג | צילום: יח"צ

טכנולוגיה חדשנית מפחיתת כאב ועם אפס טעויות. הכירו את הPiezoSurgery 

במרפאה "בינת השן" מציעים מגוון פתרונות למטופל הזקוק לשיקום הפה, החל מחומרים שונים וייחודיים וכלה בידע המקיף והפתרונות המגוונים לכל בעיה. הנה רק לאחרונה החלו במרפאה להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, מפחיתת כאב שעד כה לא הייתה בירושלים. מדובר במכשיר המתקדם ה-PiezoSurgery. המכשיר נמצא בדרך כלל רק בבתי-חולים ובמרפאות פרטיות ייחודיות, מה שהופך את "בינת השן" למרפאה פורצת דרך בתחומה באזור ירושלים. המכשיר החדשני מאפשר דיוק יוצא מן הכלל ומינימום נזק באזור המטופל.

ד"ר גולדנברג מסביר איך פועל המכשיר: "מדובר במיקרו-מקדחה המשמשת לקדיחה בעצם הלסת בעת הכנת המקום לשתל. אחד השלבים בהשתלת שיניים הוא השלב בו קודחים חור במקום ההשתלה, שם מונח השתל. מאוחר יותר, כשהשתל והעצם מתאחים, ניתן להניח עליו כתר קבוע, שהוא השן החדשה. בניגוד למקדחה הסטנדרטית שבה רוב הכירורגים משתמשים בהשתלת שיניים, המיקרו-מקדחה החדשה יודעת להבחין בין עצם לעצבים, כלי דם או רקמות דקות, וכך היא קודחת באופן מדויק, ולא הורסת שום דבר מסביב. בנוסף, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לה לעצור מעצמה ברגע הנכון, מבלי שהרופא יצטרך לעשות זאת בעצמו. הסיכוי שייפגעו עצבים קטנים באזור, כלי דם או רקמות דקות ביותר – הוא אפסי. לכן גם הכאב ואי-הנוחות אחרי הטיפול יהיו קלים הרבה יותר עבור המטופל.
ויש עוד דבר חשוב ששווה לדבר עליו – המכשיר מצטיין בשמירה על הניקיון והסטריליות באזור הקדיחה. התנועה המיוחדת של המקדחה מאפשרת ראייה ברורה מאוד לכירורג בכך שהיא לא מאפשרת לדם להצטבר באזור. הדם מסולק מיד והרופא יכול להתמקד עוד יותר במה שהוא עושה".

לסיום אומר לנו גולדנברג: "אני יכול לומר בפה מלא – שחוסר ההתפשרות שלנו בחומרי העבודה, בשתלים וכמובן בכוח האדם המצוין שלנו – מתגלמים במחיר. אנחנו לא מתיימרים להיות זולים, אבל אנחנו נותנים מחיר הוגן לטיפול הכי מתקדם שיש בתחום, כולל מענה מהיר מאוד, ליווי המטופל בהחלמתו וצוות של עזרה ראשונה לנזקקים לה".

לקבלת פרטים נוספים על מרפאת השיניים הממוקמת בירושלים

השאירו פרטים כאן ונזחור אליכם בהקדם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון