עמוד הבית בריאות איך 29 ₪ בחודש יכולים להיות שווים לך יותר ממיליון ₪ במקרה של תאונה?
תוכן פרסומי
0

איך 29 ₪ בחודש יכולים להיות שווים לך יותר ממיליון ₪ במקרה של תאונה?

להדפיס. לגזור ולשמור.

0
שתפו

אנחנו שומעים עליהן יותר ויותר, אבל אין לנו מושג על ההוצאות הכספיות האסטרונומיות שנידרש להן במקרה של תאונה . לכל אחד מאיתנו יש את הסיפור שהוא מכיר על קרוב, חבר, קולגה או בן משפחה שברגע האמת אחרי תאונה היה צריך להתמודד עם בירוקרטיות, הוצאות כספיות עצומות, חוסר ודאות, חוסר יכולת להתפרנס ומשפחה שמתפוררת… וזה עוד לפני ההתמודדות עם התאונה והמצב הרפואי עצמו.

במקרה בו אדם נפגע באופן בלתי צפוי כתוצאה מתאונה, יהיה עליו להתמודד, נוסף על הפגיעה הפיזית, גם עם פגיעה כלכלית עקב הפסד ימי עבודה, טיפולים מיוחדים שאינם מכוסים ואביזרים רפואיים יקרים. רוב האנשים סומכים על הביטוח הלאומי ששילמו כל ימי חייהם וזאת הטעות הגדולה. במקרה הטוב, ביטוח לאומי יכסה אולי חלק קטן ממאות אלפי השקלים ( ולעיתים גם מעל מיליון ) שנידרש להוציא. יותר ויותר אנשים מבינים שבזמן אמת, ביטוח תאונות אישיות פרטי בעלויות זעומות ( החל מ -29 ₪ לחודש ) נותן שקט נפשי, פתרון כספי מהיר וביטחון פיננסי , למקרים מצערים של תאונות לא צפויות.
כדי להבין במה מדובר הכנתי לכם טבלה ברורה שמסבירה את ההבדל בכיסוי ביטוחי למקרה של תאונות.  להדפיס, לגזור, לשמור. ושלא תזדקקו לזה.

ועוד דבר חשוב. כשזה מגיע לביטוח פרטי, יש המון פרטים, סוגי פוליסות, סוגי מבוטחים, שאלות חשובות, חוקים ואותיות קטנות.
ישנם הרבה יועצים בתחום (וביניהם אני) שישמחו לעשות לכם סדר ולהתאים לכם את הפוליסה האופטימלית עבורכם ועבור אורח חייכם, ללא כל תשלום או התחייבות. זה בחינם, זה לטובתכם וזה יכול לחסוך לכם הרבה כסף וכאבי לב.אז אם עדיין לא הגעתם לגיל 65, השירות הזה הוא עבורכם.

  • הכותב הינו מומחה לביטוחי בריאות.

רוצים להתייעץ איתי ולהבין יותר בביטוחי הבריאות שלכם? מלאו מספר פרטים ואחזור אליכם בהקדם: (ככל שתקדימו תענו מהר יותר )

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון

שינוי גודל גופנים